הנה 3 חשבונות אינסטגרם שכדאי לכם להכיר

תכשיטים איכותיים, העשויים מתכות יקרות ואבנים טובות, בדרך כלל אף פעם לא יוצאים מהמודה. אבל יש תכשיטי זהב ויהלומים שהם טרנדים במיוחד בכל תקופה – ואין כמו הסלבריטאים ומובילי הדעות, על מנת לגלות מה טרנדי עכשיו. אם חשוב לכם לדעת, אילו עגילי יהלומים הם ה"נכונים" עבור קיץ 2017, אילו צמידי טניס נענדים כיום בהוליווד או על איזה תכשיט יהלומים מפואר שילמה סלבריטאית חשובה במיוחד הכי הרבה – אספנו עבורכם שלושה חשבונות אינסטגרם, שיציגו בפניכם תמונות ונתונים עם כל המידע, בכל עת. קבלו את מצעד חשבונות האינסטגרם הכי טרנדים לתכשיטי יוקרה ותכשיטי יהלומים אצל הסלבריטאים:

 

#1 – מיכאלה ארלנגר, הסטייליסטית של גל גדות

 

https://www.instagram.com/micaelaerlanger/

62,000 עוקבים

 

מיכאלה ארלנגר היא הסטייליסטית שכולם מדברים עליה. היא זו שאחראית לשמלות יוצאות הדופן שלובשת גל גדות לפרימיירות של סרטים ומעל השטיחים האדומים מסביב לעולם, והיא גם משמשת הסטייליסטית של הילארי סוונק, לופיטה ניונגו, ואחרות. אבל כנראה שהחיבה הגדולה שלה היא לכשיטי יהלומים, כי בחשבון האינסטגרם שלה היא מרבה להציג תכשיטים שהם בעיניה מאסט. שווה לעקוב.

 

#2 – פטרה פלאנרי, מהסטייליסטיות הנחשבות בעולם

 

https://www.instagram.com/petraflannery/

37,700 עוקבים

 

כשה"הוליווד רפורטר" דירג את 25 הסטייליסטיות המשפיעות בעולם, הוא דירג את פטרה פלאנרי במקום השלישי. פטרה פלאנרי אוהבת במיוחד לעבוד עם שחקניות עלומות שם ולהפוך אותן לדבר החם הבא. היא אוהבת במיוחד לשלב עגילי יהלומים ותכשיטים ייחודיים בלבוש – ואז לצלם את המראה ולפרסמו בחשבון האינסטגרם שלה. כדאי לעקוב.

 

 

#3 – מל אותנברג – הסטייליסט של האחת והיחידה, ריהאנה

 

https://www.instagram.com/melzy917/

125,000 עוקבים

 

בחשבון האינסטגרם של מל אותנברג תמצאו תמונות של עגילי יהלומים משתלשלים בנצנוץ אופנתי, המשולבים בשמלות עמוקות מחשוף, סלבריטאים מן השורה הראשונה בתכשיטים אקזוטיים ויוצאי דופן – ותדעו, מהו הדבר הבא בעולם התכשיטים. הסטייליסט של ריהאנה ועוד המון סלבריטאים, ידוע בחיבה המיוחדת שלו לאקססוריז ולתכשיטי יוקרה – שווה להעיף מבט.

תגובות (0)
הוסף תגובה