אנג'לינה ג'ולי נראית מאושרת אחרי הפרידה מפיט והרשת כועסת

כמו שכל אמא יודעת – מה שלא תעשי, תמיד יהיה מישהו שיחשוב שאת לא בסדר, וכעת מסתבר שזה תקף גם במקרה שקוראים לך אנג'לינה ג'ולי.

 

עוד באון לייף: 

 

בעקבות ידיעות וצילומים של ג'ולי שהתפרסמו לאחרונה, בהם היא צולמה מבלה עם הילדים, מספר אתרי רכילות התחילו לטעון שהאימהות המאושרת והמושקעת של השחקנית מבוימת לחלוטין, ושכל מטרתה היא להשיג עוד נקודות במלחמה שלה נגד הגרוש בראד פיט, ולעלות את קרנה אחרי שזו ירדה בעקבות תלונות על כך שהיא חשפה יותר מדי על הנישואים שלהם ועל מצבו הנפשי של פיט.

 

על פי celeb dirty laundry ג'ולי בילתה בשבת האחרונה בדיסנילנד עם ששת ילדיה, זאת אחרי שגם במאי היא צולמה שם, מבלה עם בתה שיילו. חוצפנית. "אנג'לינה היתה כולה חיוכים, אכלה ממתקים עם הילדים ובילתה במקום הכי מאושר על האדמה", נכתב שם. "ואם זה לא מספיק, היא נראתה האדם המאושר בפלנטה גם ממש לפני שהיא וששת ילדיה עלו לטיסה מ L.A לאפריקה ביוני. הם יצאו לטיול שלהם יום לפני יום האב, והשאירו את בראד פיט לבד בבית. אבל אנג'לינה נראתה כאילו לא אכפת לה. כל מה שחשוב לה היה שהיא וילדיה יהיו יחד".

 

על פי האתר, אנשים לא יכלו שלא לתהות האם היא עושה את זה בכוונה, "אחרי הכל, השחקנית קיבלה תגובות חריפות כאשר פרטים מלוכלכים על הנישואים שלה ועל הקשר של ילדיה עם בראד דלפו מיד אחרי שהיא הגישה בקשה לגירושין בחודש ספטמבר האחרון. הרבה אנשים הצביעו על אנגלינה כזו שמדליפה את המידע על בעיותיו לכאורה של בראד פיט ובעיות הסמים, ועל מאבקו עם בנו, מדוקס ג'ולי-פיט, שהתרחש בטיסה מפריז למיניאפוליס".

 

אל תתנו לחיוך להטעות אתכם. תמונה: רויטרס

 

בהמשך הם טרחו להזכיר עוד מספר בילויים של ג'ולי עם הילדים, בהם ארוחה לכבוד יום הולדתו של הבן מדוקס והליכה משותפת עם הילדים ל-השם ישמור – חנות צעצועים. את כל זה היא עושה, לטענתם, משום שהיא רוצה להיראות שהיא האמא המושלמת ולחזק את מעמדה ככזו בעיני הציבור, וזאת בדיוק במקביל לניסיונות של בראד להשיג עוד זמן עם הילדים אחרי שג'ולי זכתה במשמורת מלאה עליהם.

 

אני לא יודעת מי הם אותם אנשים שתוהים האם אנג'לינה נכנסה לתפקיד האמא הטובה בכוונה, אבל אני באופן אישי תוהה מה לא בסדר באמא שבוחרת לבלות עם ילדיה? במיוחד בתקופה שבטח לא קלה עבורם. נכון, אנג'לינה מעולם לא היתה איזו ריס ווית'רספון כזו, שמסתובבת עם חיוך תמידי. לרוב היא נחשבת מלכת קרח מרוחקת, שלא מאפשרת חדירה אל עולמה הפרטי. אבל כמובן שזה לא אומר שמעתה ועד עולם היא צריכה לשמור על הדימוי המרוחק שהיא סיגלה לעצמה, ושאם היא לא עושה את זה, וחס וחלילה חורגת ממנהגה ונראית מאושרת, זה אומר שיש פה קונספירציה מחושבת. אם היא נראית למישהו מאושרת מדי, אולי זה בגלל שהיא סיימה עם תהליכים רפואיים לא פשוטים אחרי שעברה הליך רםואי קשה שכלל כריתה של שדיה ורחמה, וכבר לא נשואה לבעל עם בעיית אלכוהול וסמים – מה שבוודאי העיק עליה לא מעט. וכן, גם אם לבעל הזה קוראים בראד פיט. כך שלאנג'לינה ג'ולי יש את כל הזכות לבלות עם ילדיה, ליהנות מזה ואפילו לאכול ממתקים תוך כדי.   

תגובות (0)
הוסף תגובה