מדינת ישראל לא מצליחה להגן על הילדים שזועקים מכאב ומפחד

זה יכול להיות הפוסט שישנה את חיי, הוא עשוי להציב אותי בחוד חנית המאבק להגנה על ילדים חסרי ישע או שלנצח יקצה אותי מהחברה הישראלית. זה שווה את הסיכון, בשביל ילדים אני אעשה את זה.

 

כתבתי אותו אתמול בלילה, ב- 00:36 ופרסמתי בפייסבוק. ידעתי שהרוב לא יקראו אותו בשעה כזו אבל אני לא הצלחתי לחכות.

 

התחקיר של הכל כלול עם סיון כהן אורך כ- 17 דקות. 3 דקות ועשרות דמעות הספיקו לי ולא יכולתי להמשיך יותר.

 

אני ראיתי את הילדים שלי חוטפים מכות אבל מעולם לא שמעתי, ומה ששומעים בתחקיר הוא מעבר לזוועה. זה הגרוע ביותר שאפשר להקשיב לו, שומעים מכות ושומעים זעקה של ילדים מכאב ומפחד, ילדים שפגשו את השטן במלוא תפארתו.

 

אני משיל מעליי את עמוד צדק לילדים שאני ממקימיו, את מעטה הממלכתיות והאחריות החברתית הכבדה שמגיעה עם העמוד הזה – עכשיו זה אני שכותב- אבא לשני ילדים שחטפו מכות בגן "ניצנים" בחולון, שראה במו עיניו את ילדיו סובלים, שנאבק עבורם ומה קיבל? 7 חודשי מאסר לשתיים מהן, בעלת הגן והגננת. זה אפילו לא 7 חודשים, זה הרבה פחות כי ינכו להן שליש. הרתעה? 

אחת מהן אפילו קיבלה דחיה לביצוע המאסר, למה? כי המדינה מתחשבת בה. המדינה מעדיפה את הצד שלה, היא תמיד העדיפה, לאורך כל הדרך. הגננת, אגב, מאיימת לתבוע אותי על לשון הרע. כן, אתם קוראים נכון, אני הרע בכל הסיפור. אני, שמעולם לא הוצאתי דיבתה והקפדתי בקנאות לחסות את שמה, אני עומד לקראת תביעה. והחשש שלי? שהחוק, כפי שעשה עד כה, יעדיף אותה ויזמבר אותי.

 

אל תדאגי, מורשעת, הפוסט הזה הוא לא עליך. לא אותך אני רוצה. מדינת ישראל – אותה אני רוצה ואותה אני רודף.

 

 

מדינת ישראל – הילדים האלו שקולם נשמע בסרטון, קול של אימה ופחד מהשטן כשאמא ואבא לא נמצאים שם, הם חייליך לעתיד, הם יידרשו על פי חוק להגן עלייך ומה את עושה? מניחה להם לחטוף מכות, מניחה לעוד ועוד אפסים, זבלים וחארות להיכנס למערכת הזאת כמו וירוס ולהשמיד כל חלקה טובה. זאת את שלא זזה בקידום חוקים וזאת את שתמיד מעדיפה את התוקף ומגינה עליו בחירוף נפש. אז מדינת ישראל – נשבר לי.

 

הראל סקעת הפציר בלהט"בים לא להתגייס לצבא, אבל אני לא אעשה זאת. אני לעולם לא אסית אדם לדבר עבירה ולעולם לא אשכנע מישהו לא להתגייס לצבא, אבל אני כן אפעל כדי להראות לילדים האלו מה עוללת להם ואני אצייד אותם בידע הזה, שידעו איפה הם חיים ועבור מי ומה הם הולכים להילחם. הם ידעו שכשהם היו צריכים אותך, את הפנית להם עורף והסתובבת רק לרגע כדי לנעוץ בהם אצבע משולשת.

 

מדינת ישראל – את עם הילדים או נגדם?

 

זה הזמן לבחור.

תגובות (0)
הוסף תגובה