"הייתי כל כך מדוכאת ומושפלת": פריס הילטון מדברת על המשבר בעקבות קלטת הסקס

היום כבר כמעט אף אחד לא זוכרת את הימים בהם פריס הילטון היתה הכוכבת הכי גדולה בעולם. לפני כבר יותר מעשור, כולם צילמו כל רגע מחייה – בין אם לתמונות פפראצי ובין אם לתוכנית הריאליטי שלה – ומדורי הרכילות היו עסוקים בעיקר במה שהיא לבשה ובאיזו מסיבה היא התבליינה. אבל מאז עברו הרבה דפי צהובונים במכונות המיחזור, ופריס נותרה מאחור בזמן שחברותיה השפוטות – ניקול ריצ'י וקים קרדשיאן – הלכו וצברו תהילה. אך אם חשבתם שבשנים האחרונות הילטון ישבה לבד, בחושך, בפינה של האחוזה שלה, אתם טועים. יורשת המיליונים עדיין עושה לא מעט הון בזכות עצמה, כבעלת מותג לייף סטייל שרק השנה גלגל 3 ביליון דולר, וכ-די. ג'יי שמרוויחה עד מיליון דולר לסט תקלוט (מה שממקם אותה כדי. ג'אית הכי רווחית בעולם).

עוד באון לייף:

לאחרונה היא התראיינה למגזין "מארי קלייר" ודיברה על שנות התהילה הגדולות, ובעיקר על קלטת הסקס שהתפרסמה ללא רשותה ושלעד תקושר עם שמה. הקלטת המפורסמת יצאה – שלא נאמר הוצאה – לאוויר כשפריס היתה בת 18 בלבד, על ידי מי שהיה בן זוגה, ריק סלומון. הוא, אגב, היה באותו הזמן בן 33. פריס תבעה את סלומון על פלישה לפרטיות, משום שהיא מעולם לא הסכימה להפיץ אותה. הוא בתגובה תבע את משפחת הילטון על כך שהוציאו אותו כ"אנס מרושע". שתי התביעות הסתיימו מחוץ לבתי המשפט, ותנאי ההסדרים מעולם לא התפרסמו.

 

הדי. ג'ייאית הכי רווחית בעולם. תמונה: Shutterstock

על פי הדיווחים, סלומון הרוויח על הקלטת 10 מיליון דולר רק בשנה הראשונה להפצתה. הילטון טוענת שהיא לא ראתה ממנה אפילו דולר אחד. "זה הדבר האחרון שהייתי רוצה שיסתובב שם בחוץ", היא אמרה בראיון. "זה באמת כואב, כי כל החיים שלי באמת הסתכלתי  בהערצה על הנסיכה דיאנה ועל כל הנשים האלגנטיות והמדהימות האלו, ואני מרגישה כאילו (סלומון) פשוט לקח את כל זה ממני. יכולתי להיות כמוהן, אבל בגלל הקלטת הזאת, תמיד ישפטו אותי ויחשבו עלי בצורה מסוימת, בגלל רגע פרטי בין החבר שלי לביני. הלוואי שלא הייתי פוגשת אותו. זאת בעצם החרטה היחידה בחיי. הלוואי שמעולם לא הייתי פוגשת את הבחור הזה. באותה תקופה לא יכולתי לעזוב את הבית שלי במשך חודשים. הייתי כל כך מדוכאת, מושפלת. לא רציתי להיראות בפומבי".

במהלך הראיון, פריס דיברה גם על השקפותיה הפוליטיות, ועל כך שכמו כל כוכבת שמכבדת את עצמה, גם היא מתהדרת לאחרונה בטייטל שסוף סוף הפך ל"מגניב": פמיניסטית. "אני פשוט מרגישה שזה קשור להעצמה של נשים ולכוח הנערות", אמרה, "ואני מאוד בתוך זה".

פריס הילטון וניקול ריצ'י בימי הזוהר. תמונה: Shutterstock

למרות טענתה שהיא פמיניסטית, היא חושבת שטראמפ "מאוד מכבד ומתוק", אולי בגלל שהיא מכירה אותו מאז הילדות כילדה בחוג הסילון האמריקאי של שנות ה-80. היא לא מסכימה עם עמדותיו כלפי המהגרים ממקסיקו, כנראה בגלל שיש לה חברים המעשירון העליון של מקסיקו ובגלל שרבים ממעריציה באים משם, אבל חוץ מזה היא חושבת שהוא "איש עסקים מדהים והוא יהיה נשיא נהדר". למרות זאת, היא בחרה שלא להצביע בבחירות האחרונות. כי כנראה שיש גבול כמה זמן אפשר לבזבז על פמיניזם.  

בסופו של דבר, הריאיון עמה משרטט דמות שרחוקה מלהיות מושלמת, ולמרות השנים שעברו והשינויים שחלפו, נראה שהיא עדיין אותה פריס: עובדת קשה למרות המיליונים המשפחתיים, ולרגע לא מתעייפת מהניסיון שלה, לעיתים חסר הבושה, להישאר בתודעה בכל מחיר.   

תגובות (0)
הוסף תגובה