כשקוסמטיקה ובריאות נפגשים

לפני כמה שבועות ביקשתי מא' לנסות עבורי את GG CREME של GERentic. א' קצת עקמה את האף ואמרה "נו, מה חברות הקוסמטיקה ימציאו עכשיו?" בציניות, אבל לבסוף הסכימה להיות שפנת הניסיונות שלי. אחרי כעשרה ימים קיבלתי ממנה טלפון בהול. לרגע חשבתי שהיא הולכת לצעוק עלי מאיזושהי סיבה, אבל היא דווקא רצתה להודות לי על שהתעקשתי שהיא תנסה את הקרם, משום שלדבריה הוא מצוין.

 

הקרם הוא קרם יום שמזין ומגן על העור בעזרת קוקטייל תמציות צמחים טבעיים, פפטידים, שמנים ומולקולות תזונתיות, ובנוסף גם מעניק לעור גוון שמתאים לכל סוגי העור ומתמזג באופן מושלם. לדברי א' הקרם מעניק כיסוי יפה, עדין וזוהר והוא גם מספק לעור לחות טובה, ומתאים לשימוש במקום קרם הלחות הרגיל ומעל לסרום.

מובן שאחרי התשבחות של א', החלטתי שגם אני חייבת לבדוק את מה שיש ל- GERentic להציע, וכך מצאתי את עצמי בקליניקה של הקוסמטיקאית יפית חממה ברמת גן.

 

 

יפית המקסימה סיפרה לי שהיא התחילה לעבוד עם המותג הצרפתי לפני כשנה, ומאז היא בעצמה מכורה למוצרים שלהם, בגלל האפקטיביות הרבה שלהם. לדבריה, הם אומנם דורשים סבלנות, אבל זה רק בגלל שהם עושים שינוי אמיתי – מבפנים כלפי חוץ. 

 

המוצרים של ג'רנטיק מיוצרים בשיטת הסלולותרפיה – שיטה רבת עוצמה לטיפוח ולטיפול בבעיות עור, שמאפשרת להזין את העור מבפנים ולהשיג תוצאות לטווח הארוך, וזאת מבלי להשתמש באמצעים אגרסיביים שפוגעים בעור. השיטה מבוססת על השלמת אלמנטים חיוניים, כגון חומצות אמינו, וויטמינים ומינראליים, שיותר ויותר קשה למצוא בתזונה המודרנית והמתועשת. בגדול, הרעיון שלהם הוא לא לטפל רק בסימפטומים, אלא גם בבעיה עצמה.

 

טיפולי הפנים של ג'רנטיק מותאמים ספציפית לעור של הלקוחה ולבעיות שמטרידות אותה. אצלי, למשל, היה דגש על פיגמנטציה באזורים מסוימים, סימני גיל ראשונים באזורים אחרים, והחדרת לחות והזנה באופן כללי. אחרי ניקוי יסודי של העור, יפית טיפלה בכל חלק באופן שמותאם לו, ולבסוף עטפה את פניי במסכה נעימה ונתנה לי להירדם איתה למשך רבע שעה (שמבחינתי זה כמעט כמו לילה שלם טיפוסי).

 

בסופו של הטיפול, יצאתי אל האוויר הלח של אוגוסט רעננה, ללא תחושת כבדות על הפנים, אלא להיפך, כאילו קילפו ממני שכבות של אבק. העור היה נראה חי וקורן יותר, ובעל גוון אחיד. והאפקט הזה אכן נשמר לאורך זמן. בקיצור, נראה לי שמעכשיו גם אני קצת מכורה למותג. 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה