קניות באינטרנט: האתרים לבגדים בהתאמה אישית

כבר מזמן גילינו על בשרנו שמידה מסוימת בחנות אחת כמעט ולעולם לא תהיה זהה לאותה מידה בחנות אחרת, מה שיוצר עבורנו מצב בלתי אפשרי שבו אנחנו צריכות למדוד כמה מידות של אותו הדגם כדי לגלות מחדש מה המידה שלנו.

לאחרונה התחילו לעלות לרשת אתרים שייעודם הוא להקל קצת יותר על החיים שלנו, ולעזור לנו ליצור לא רק את פריטי ההלבשה של חלומותינו מבחינת המראה שלהם, אלא גם מבחינת ההתאמה שלהם למבנה גופנו.

חווית הקנייה היא אמנם שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירות ולעיתים אפילו מתסכלת יותר (אם זה בכלל יכול להיות אפשרי!), אבל מה זה לעומת לקבל בדואר את המכנסיים שיושבים עלייך בדיוק או את נעלי העקב שחלמת עליהן?

הכירו את האתרים שיעזרו ליצור את המלתחה המדוייקת:

1. החזייה הייחודית:

האתר PickYourPerfectPairBras.com  מתבסס על הרעיון שלמרות מה שהיינו רוצות להאמין, לא נוצרנו סימטריות בצורה מושלמת גם כשמדובר בחזה שלנו. דרך האתר תוכלו ליצור את החזייה שתהיה מותאמת למידותיכן.

איך זה עובד? בעזרת הממשק הנוח למשתמשת ניתן להתאים את ההיקף ואת מידות הקאפ, גם אם הקאפ של כל צד שונה. החזייה המתקבלת הינה בעלת פתיחה קידמית ופתיחה אחורית בעלת 5 ווים. האתר מספק גם אפשרויות בחירה בנוגע לעיצוב החזייה, ובדומה לגודל הקאפים, המשתמשות יכולות גם לבחור עיצובים שונים וליצור לעצמן חזייה ייחודית, שככל הנראה לא נראתה כמותה בארץ.

החזיות מותאמות מקאפ A ועד קאפ D בהיקפים של 34-40, כאשר המחיר שלהן הוא כ-10$ לאחת (לא כולל משלוח שהוא תוספת של 5 דולרים). נכון להיום עדיין אין משלוחים לישראל, כך שצריך לבקש טובה מהדודה מארה"ב.

האתר: PickYourPerfectPairBras

2. ג'ינס בהתאמה אישית: ישנן סיבות רבות לשנוא את מעמד רכישת המכנסיים, והג'ינסים בעיקרם. הסיבה המרכזית היא העובדה שכדי למצוא את הג'ינס הראוי יש למדוד מספר מידות, לראות איך הם יושבים (מה שגם מוכר כתסמונת "הם עושים לי תחת או שככה נראה התחת שלי באמת?").

מהסיבה הזו בדיוק הקימו את האתר MakeYourOwnJeans.com.

בעזרת האתר ניתן לרכוש ג'ינס המותאם בצורה המדויקת ביותר למידה שלכן (אם הצלחתן לעקוב במדויק אחרי הסברי המדידות). לאחר שמדדת את עצמכן ויצרתן "תבנית" של עצמכן, אתן יכולות לבחור איך יראה הג'ינס מרמת הסטרצ'יות שלו ועד לצבע החוט שהג'ינס ייתפר עימו. היתרון המרכזי? אין מידה שלא ניתן לייצר, מקטן עד גדול.

כך שבעצם לעולם לא תשמעו שהמידה שלכן היא מחוץ לטווח המידות הקיימות. המחיר ההתחלתי של ג'ינס הוא 40$ וכמובן שהוא יכול להגיע למחירים גבוהים בהרבה, תלוי ברצונות ובסטנדרטים שלכן. מחיר המשלוח מחושב בהתאם למשקל החבילה שתבקשו לשלוח, וניתן לבקש שהמשלוח יגיע עד הבית.

אלטרנטיבות דומות נוספות: האתר indicustom.com, בו תוכלו לעצב לעצמכן לא רק ג'ינס אלא גם חולצה מכופתרת מעוצבת לעזר שמנגד.

האתר :MakeYourOwnJeans.com

3. שמלה בהתאמה אישית: אם במקרה חשקה נפשכן בשמלה מעוצבת ומותאמת למידותיכן, אתן מוזמנות לרכוש כאלו באתר DressByDesign.

בממשק האתר תתבקשו לבחור מבין 6 סוגי גזרות של שמלות שונות, שיהוו את נקודת המוצא. את הגזרות ההתחלתיות ניתן לשנות מבחינת אורך שרוולים, צורת המחשוף ועוד, וכמובן גם לבחור את בד השמלה מתוך מאות אפשרויות שונות. עם סיום העיצוב תוכלו לבחור את מידתכן באחת משתי הדרכים: לפי המידות "הסטנדרטיות" בשוק או מותאם למידתכן. המחיר ההתחלתי של התענוג הוא 245$ (ללא משלוח).

האתר: DressByDesign

4. לשחק אותה ג'ימי צ'ו: למי מאיתנו לא מתחשק לפעמים לשחק אותה ג'ימי צ'ו וליצור את הנעליים המושלמות?

אחרי שתכירו את האתר ShoesofPrey.com לא תרצו לצאת ממנו, ואולי אף תמצאו את עצמכן נכנסות לאתר רק כדי לשחק בממשק הכיפי שנותן ליצור את נעלי החלומות שלכן.

בעזרת הממשק ניתן ליצור 7 סוגים שונים של נעליים מעוצבות במספר כמעט בלתי מוגבל של אפשרויות של צבעים, הדפסים, מידות, גובה עקב, רוחב סוליה ועוד.
המחיר מזכיר את המחירים של השוק הישראלי של נעליים מעוצבות, ומתחיל ב-180$ (לא כולל משלוח, שהוא תוספת של 25$) ולאתר גם מדיניות ההחזרה הוגנת (אם לא נעלת תוך שנה ? תוכלי להחזיר ולקבל זיכוי מלא).

אלטרנטיבות דומות נוספות: MilkandHoneyShoes.com

האתר: ShoesofPrey.com

5. אולסטאר בעיצוב אישי: למי מאיתנו שאוהבת להתרפק על העבר בעודה צועדת לכיוון העתיד, יכולה ליצור לעצמה את נעלי האולסטאר שהיו פופולריות לפני כמה עשורים וחזרו בעשור האחרון לאופנה. בממשק של קונברס, ניתן לבחור את סוג הדגם והסגנון, החל מהקלאסי דרך קולקציית הניאון ועד לקולקציית ד"ר סוס האגדית (כי אם כבר נוסטלגיה אז עד הסוף, לא?).

גם כאן תצטרכו לעשות החלטות קשות כמו צבע התפר או הסוליה, אז תדאגו שמאגר היצירתיות והסבלנות שלכן מלא כשאתן מתיישבות למלאכה.

המחיר ההתחלתי של זוג אחד מתחיל באזור ה-67$ ומשם הוא רק מטפס, והמשלוח (נכון לכרגע רק בתוך תחום ארה"ב הוא עד 15$).

אלטרנטיבות דומות: גם חברת הנעליים והלבשת הספורט "אדידס" (Adidas.com) מאפשרת ממשק דומה ללקוחותיה.

האתר של קונברס

כל מה שנשאר זה לפתוח את הראש, להיות יצרתיים ולהתחיל ליצור את המלתחה הפרטית והייחודית שלכם.