הנסיכה דיאנה: ואם היא היתה בחיים היום?

 

גם דיאנה וגם קת'רין הגיעו "מהעם", נשים חזקות כשמאחוריהן משפחה בעלת אמצעים, ואת השיוך המלכותי זכו בזכות חיוכן היפה ואופיין הטוב (כך מספרים) ולא בזכות מעמדן בסולם הקרבה לירושת הכתר המלכותי:
ליידי דיאנה – בת לאב רוזן (ומכאן התואר), אשר בעת האירוסין לנסיך שימשה כגננת בגן ילדים לונדוני; וקייט – בת למשפחה עמידה אשר הכירה את הנסיך הצעיר באוניברסיטה בה למדה.

הרקע להצעות הנישואין של השתיים לא היו מאוד רומנטיות – אחת שנבחרה כברירת מחדל לאחותה הבכורה והשנייה קיבלה את ההצעה רק אחרי שנים של המתנה לטבעת – אבל נסתיימו בנשיקה מרוגשת ומחוייכת. לשתי הנשים הייתה/יש זיקה מיוחדת לתחום האופנה.

בקיצור – הבנתן…

עם חגיגות העשור החמישי להיוולדה של דיאנה, התחילו לעלות התהיות ? מה היה קורה אילו הייתה בחיים כיום. טינה בראון, כתבת בשבועון האמריקני "ניוזויק", אף הרחיקה לכת וביחד עם הרהוריה גם הביאה תמונות אילוסטרציה לאיך היית נראית דיאנה בגיל 50 "עדיין נראית נהדר ? זאת עובדה וודאית", כתבה בראון, "מבלה עם המידלטוניות, מצייצת בטוויטר ועדיין נסיכת העם". על שאר המגזין נראית מידלטון צועד ברחוב עם דיאנה בת ה50, בעלת הגוף של בת ה36 שהייתה פלוס קצת יותר קמטים.

האם באמת היו מצליחות השתיים להסתדר, כאשר האחת גונבת מאור הזרקורים של השנייה? קשה לדעת. מה שבטוח הוא ששתיהן יחדיו היו הופכות להיות מושא הרכילות החדש בזמן כוס התה של השעה ארבע.

ובעודנו מהרהרות בנושא, נתענג על כמה מהבחירות האופנתיות של הנסיכה המנוחה:


[שחור וקלאסי בזמנים הטובים של טראבולטה]


[גווני פסטל בחליפות 2 חלקים תואמות]


[התכשיטים שהולמים נסיכה – עם הבנים וויליאם משמאל והארי מימין]