גבר סיני עשה טיפול יופי עם צלופחים – אבל אחד מהם הגיע למקום הלא נכון

ואין זנג נאן, תושב סין בן 56 שרצה לזכות במראה עור צעיר ב-10 שנים. לשם כך הוא החליט לעבור טיפול יופי לא קונבנציונלי (בסטנדרטים מערביים). הוא נכנס לאמבטיה עם צלופחים קטנטנים, אשר מטרתם היא להסיר מגופו תאי עור מתים.

 

עוד ב-Onlife:

 

הבעיה היא, שצלופחון אחד קטן חרג מתפקידו והחליט שלזנג נאן נחוץ יותר מסתם טיפול חיצוני. אי לכך הוא חדר לאיבר המין של הגבר. דבר שגרם כאב רב למטופל המופתע.

"שכבתי באמבטיה והרגשתי את הצלופחים מנקים את עורי, כשלפתע שמתי לב לצלופח שחודר לפין שלי. ניסיתי למשוך אותו החוצה, אבל הצלופח היה חלקלק מדי ונעלם לי" כך מספר זנג.

 

צלופחי בייבי. חודרים עמוק

 

זנג נאן המסכן הובהל מידית לבית החולים, ועבר ניתוח שערך כ-3 שעות באיבר מינו. הרופאים הצליחו להציל את איבר מינו, אך הצלופח היה מעט פחות בר מזל והוא נפח את נשמתו בדרכי השתן של מיודענו .

 

 

 

 

כיצד הצליח הצלופח לחדור לאיבר מינו של המטופל שבסה"כ רצה להיראות צעיר יותר? ובכן, "אומנם היקף  צינור השופכה באיברי המין הגבריים הוא צר במעט מהצלופח, אך בגלל שהצלופח חלקלק ושמנוני הוא הצליח לחדור פנימה", הסבירה דוקטור ג'ין וונג שטיפלה בזנג נאן.

 

נציין שטיפול הצלופחים מקובל מאוד בסין והוא נחשב למקביל לטיפול פדיקור הדגים, אבל אולי כדאי בכל זאת לנסות שיטה אחרת לשיפור מראה העור.

תגובות (0)
הוסף תגובה