אשטון קוצ'ר יוצא נגד התקשורת

נראה שאשטון קוצ'ר בן ה- 33 מנסה להתמודד באופן עקיף ומקורי עם השמועות האחרונות על כך שבגד באישתו מזה שש שנים, דמי מור בת ה-48, עם בחורה צעירה בשם שרה ליאל.

 

עוד ב-Onlife:

 

 

קוצ'ר ומור עדיין לא הגיבו על השמועות הללו, אולם בסרטון חדש שקוצ'ר העלה לאחרונה לרשת, הוא מעביר ביקורת עקיפה על דרכם של הצהובונים ומדורי הרכילות וגם על אנשים במדיה החברתית, לפרסם מידע לא מדוייק ואף שקרי.

 

בסרטון, שאורכו 3:55 דקות, מדבר קוצ'ר על מקומן של כנות, אמת, ויושרה בעולם התקשורת. קוצ'ר, שלומד בשנים האחרונות קבלה יחד עם אישתו, דמי מור, מזכיר בקטע הוידאו שהעלה מאמר שקרא של הרב הקבליסט יהודה אשלג. דרך המאמר, שעוסק ברצינות ובחרדת הקודש שבהם היו מתייחסים פעם לחשיבות האמת במילה הכתובה, טוען קוצ'ר שבניגוד לעבר, כיום מפרסמים ידיעות בלי לבדוק את אמיתותן.
 
 
אי אפשר להקשיב לדבריו של קוצ'ר בלי לתהות מדוע דווקא עכשיו כל כך חשוב לו לדבר על אמת בפרסום. קוצ'ר שמשתמש במדיה החברתית (פייסבוק וטוויטר) כדרך לתקשר עם מעריציו ולהביע דעות באופן חופשי, נכווה בזמן האחרון מאותה מדיה חברתית, שרוחשת וגועשת בשמועות עסיסיות על בעיות בחיי הנישואין שלו עם דמי מור.

 

 

מתוך הסרטון, אשטון קוצ'ר

 

בין הדברים שקוצר אומר בסרטון:

 

"רציתי לחלוק אתכם מחשבות שיש לי על מקומן של הכנות והאמת, ועל הסטטוס שיש כיום לאמת בפרסומים שונים ובמדיה…. פעם, אנשים שפרסמו ידיעות וספרים עשו זאת באחריות וזהירות כי המוניטין והשם שלהם היו על הכף… התחלתי לחשוב על זה בהקשר של התקשורת והמדיה החברתית בימינו… כאשר לא עולה כסף לפרסם ולהפיץ ידיעות… אין שומר סף לאמת… אנחנו העורכים והמפרסמים של עצמנו. לכן, אנשים יכולים לעוות את האמת בכל צורה שהם רוצים ולהפיץ את (השקרים) האלו בכל העולם…."

 

אשטון ממשיך ומסביר עד כמה בחירת המילים שאנחו מפרסמים הכרחית וחשובה. 

 

"אנחנו חייבים להנחיל רמה של יושר במדיה שאנחנו יוצרים וחולקים אחד עם השני. אנחנו צריכים לוודא עם עצמנו שמה שאנחנו אומרים נועד להיטיב עם האחר… ולהשתמש בכל היכולות שלנו כדי לחלוק את האמת."

 

 

את הסרטון הוא מסכם במשפט "נצור לשונך מרע, ושפתייך מדבר מירמה".

 

מעניק השראה, הרב אשלג

 

גם אם הדברים מתייחסם לכמות הידיעות שפורסמו לאחרונה על הדרדרות הנישואים שלו עם דמי מור, וגם אם סתם נפל על קוצ'ר מצב רוח מוסרי במיוחד, אפשר לומר שבשורה תחתונה, אשטון עושה לעולם שיעור בקבלה. 

 

לסרטון המלא

 

אשטון ודמי מור בימים יפים יותר. לאן נעלמה הטבעת?

 

כמובן שבחו"ל אנשי הצהובונים לא באמת טורחים להקשיב לדבריו של קוצ'ר, והסרטון כבר תויג כסרטון הכחשה שלו לבגידה שלו בדמי מור. עם זאת, חדי העין כבר שמו לב שבזמן צילום הסרטון קוצ'ר לא עונד את טבעת הנישואין שלו, דבר שדווקא מחזק את השמועות שעליהן הוא מותח ביקורת.

 

דמי מור, בינתיים, עדיין שותקת.

תגובות (0)
הוסף תגובה