הסיבה האמיתית לפרידה של וויל סמית' וג'דה פינקט

הקיץ האחרון היה כל כך עמוס בסיפורי הוליווד, עם כוכבים על סף התמוטטות כמו צ'רלי שין ובגידות מתוקשרות כמו של ארנולד שוורצנגר, שהשמועות על הפרידה של וויל סמית' וג'דה פיקנט כמעט עברו לכולנו מתחת לרדאר.

 

הדיווחים אז סיפרו שג'דה בגדה בוויל עם מארק אנתוני, אותו אחד שממש לאחרונה נפרד מג'ניפר לופז וההנחה הקולקטיבית הייתה שזו גם הסיבה לכך שאחד הזוגות היותר יציבים בהוליווד הגיעו למבוי סתום.

 

עוד ב-onlife:

 

אלא שהיום, אתר הרכילות TMZ חושף את הסיבה האמיתית לפרידה. ולא מדובר באייקון מוזיקלי לטיני, אלא בשני ילדים מרגיזים בשם ווילו וג'יידן. שני הילדים של הזוג, בני 11 ו-13, הפכו בשנה האחרונה למגה סטארים בזכות עצמם.

 

ג'יידן כיכב בגרסת הרימייק של "קרטה קיד" בקיץ שעבר ו-ווילו הפכה לאייקון אופנה ומוזיקה, עם שיריה המעצבנים למדי כמו "whip my hair" ו-"20th century girl".

 

האתר מבשר שלמעשה, היו אלה חילוקי הדעות על ניהול הקריירות של שני הילדים, שהובילו לפרידה בין וויל וג'דה. בעוד שוויל רצה להמשיך לדחוף את השניים קדימה ולנצל את המומנטום, ג'דה דווקא התעקשה שהם יתחילו להרגיע ויתמקדו בלהיות ילדים.

 

ככה מתלבשים ילדים רגילים?

 

כרגע הכל בסדר והשניים כבר הצליחו ליישר את ההדורים ולחסוך לעצמם את עלויות עורכי הדין, אבל הניסיון לימד אותנו שכל זוג הוליוודי, סופו להפוך לחלק מסטטיסטיקת הגירושין, אז אל תגידו שלא הזהרנו אתכם

 

עוד כמה זמן זה יחזיק?