יערה וינקלר נכנסת, אילנית לוי יוצאת, וכלה ניו יורקית מזייפת- הטוב, הרע והמכוער

טוב

 

יואל שליט ויערה וינקלר מתחתנים

זה דווקא לא התחיל כמו שבוע מאוד מעניין. עד עכשיו הטופ שלו היה הסיפור ההזוי על הפקידה במרפאה הצה"לית שסחרה בגימ"לים תמורת ביצי קינדר (מה לעזאזל), ומזל שיואל שליט הציע נישואים לאישה שאיתו וחסך לי ולכם 200 מילה על ביצי שוקולד בראי הפמיניזם המודרני.

 

אז יש חתונה בדרך וזה כבר טוב, גם כי חתונות זה דבר משמח גלובלית וגם כי מדובר במהלך אקטיבי לחלוטין של יערה וינקלר, שלא סתם נתנה את הסכמתה להצעת הנישואין אלא הובילה הכל כבר מלכתחילה, כשהגיעה לפני כמה שנים לאוהל המחאה לשחרור גלעד שליט כפעילה, שמה עין על י. שליט ומיד ביררה מול מי שתהיה חמותה לעתיד אם הוא פנוי.

 

הגיסה לעתיד של גלעד שליט. יערה וינקלר

 

גם בהמשך, כבת זוגו של יואל שליט, היא סירבה להיות העציץ הקטן והחמוד שמחובר למשפחת שליט ולא עושה יותר מדי רעש, והייתה חלק בלתי נפרד מכל פעולות המחאה של המשפחה, יחד עם נועם שליט, אביבה ויואל, בקדמת הבמה, כאחת מהם. לא במקרה משכה אליה עניין ציבורי רב וגם לא מעט אש, אולי מפני שעדיין קצת קשה לאכול כאן נשים דומיננטיות וממוקדות מטרה שמגיעות משום מקום ומראות שיש להן מה לומר ולעשות והן לא מתביישות בזה.

 

מכל מקום, המעז מנצח. וכך, בעוד מיליוני פקאצות קטנות יושבות בביתן ומייבבות "מתי כבר יבוא הנסיך על הסוס הלבן שלי, בו-הו", יערה וינקלר כבר מתארגנת על סבב טעימות ובחירת די ג'יי. בנות ישראל, צאו והשכילו. ושיהיה במזל טוב.

 

רע

 

אילנית ואלירז כבר לא

ובינתיים, במקום אחר, זוג אחר, למרבה הצער, כבר לא: אילנית לוי ואלירז שדה, דווקא מהזוגות היותר חביבים שהיו לתעשייה הזאת להציע, סוגרים את הבסטה. לוי כבר הודיעה בראיון מהעת האחרונה שחתונה אחת כבר הספיקה לה בחיים (אפשר בהחלט להבין אותה), והיא תהיה מוכנה בעתיד לחתוך ישירות לשלב הילדים המשותפים.

 

מאז הספיקו היחסים בין השניים לעלות על שרטון כמה פעמים, עד שהתרסקו סופית (נכון לעכשיו). לא הייתי מתעכבת הרבה על פיסת הרכילות הזאת- כבר סיכמנו שזה מפריע לי לראות ספיישלים של ערוץ הכנסת ולתרום לצדקה וכיוצא באלו- אם לא היה מצוין שם שאת הפרידה זירזה משפחתו של אלירז שדה, שלא הייתה מרוצה מהקשר היציב והאוהב שלו עם, ירחם השם- גרושה פלוס שניים. בימינו זה כנראה הדבר הגרוע ביותר שאפשר לאחל לרווק, על אחת כמה וכמה נחשק ומצליח: גרושה פלוס כמה ילדים.

 

לא מספיק טובה. אילנית לוי (צילום: יניב אדרי, יח"צ)

 

לא רוצה להידחף לאף אחד למשפחה, בחיי. יש לשער שהיו לפרידה הזאת גם שיקולים נוספים ברקע, ובכל זאת, זה עניין מקומם באופן עקרוני, ולצערי אני עדיין ממשיכה להיתקל בו מדי פעם: גרושות שחוות "ירידת ערך" משמעותית בשוק הפנויים והפנויות, במיוחד כשיש גם ילדים בתמונה.

 

כי זה ידוע, הרי, שאישה חייבת לבוא לקשר חדשה מהניילונים. לאף אחד לא אכפת אם עכשיו היא בוגרת ומנוסה יותר וכבר יודעת הרבה יותר טוב מה היא רוצה מעצמה וממערכת היחסים הבאה שלה. אף אחד לא נותן יותר מדי צ'אנס גם לעניינים הפעוטים האלה של התאמה הדדית, סקס טוב ואהבה משותפת. אני יכולה לגרד עד מחר בראשי בניסיון להבין איך לעזאזל ב-2012 סטטוס של "גרושה פלוס" הוא עדיין אישיו. מה זה עוזר. בסוף עולם כמנהגו נוהג ודובר קוסאשווילי עושה על זה סרט.

 

מכוער

 

זייפה סרטן סופני כדי לממן חתונה מהתרומות

בחתונה פתחנו ובחתונה נסגור, אבל החתונה הזאת, להבדיל מהקודמת, שמה את המ' במכוער: ג'סיקה וגה, צעירה מניו יורק, רצתה להתחתן עם בחיר לבה בחתונה מפוארת אבל הרעיון לשלם על החתונה הזאת לא קסם לה במיוחד, ולפיכך הפיצה שמועת שווא כי היא גוססת מלוקמיה וזקוקה לתרומות למימון החתונה שתהווה את התחנה המאושרת האחרונה בחייה, ללא ספק דרך פשוטה והגיונית להשגת המטרה.

 

רק אלוהים יודע מאיפה קיבלה וגה את טרפת החתונה הפסיכוטית הזאת, אבל עכשיו כשאני מעלה בזכרוני את כל מכרותיי שהיו בחורות נורמליות לגמרי עד שהתארסו, ומשם הפכו לבריידזילות נוירוטיות המוכנות להסתער על היעד החשוב ביותר בחייהן מבלי לקחת שבויים, זה דווקא נראה לי כמו צעד טבעי ונורמלי למדי.

 

מחלה סופנית לחתונה מכוערת. ג'סיקה ווגה (צילום מסך)

 

חוץ מזה, מי שעושה כזה דבר בוודאי לוקחת בחשבון שמתישהו תתגלה התרמית, ואז היא תעביר את חייה בבלגנים משפטיים והחזרות כספים, אולי אפילו כלא או אשפוז כפוי (כפי שהציע בעלה הנחרד לרשויות כשגילה את האמת), אבל עדיין יהיו לה תמונות חתונה חלומיות ומהממות שיישארו מנויילנות איתה לנצח, גם אחרי שבעלה התרגש ממנה וברח הרחק בזעקות אימה, ואם שווה זה שווה לה הכל אז מי אנחנו שנתווכח. בימינו גם לא למות רווקה זה משהו.

 

וכעת לעדכון קטן נוסף ל"מכוער" מלפני שבועיים: 

כן כן, ג'נה טלקובה, המתמודדת הקנדית שנפסלה בתחילה מלהשתתף בתחרות עקב העובדה שלא נולדה כאישה, עשתה היסטוריה כשבזכות המקרה שלה שונתה מדיניות הארגון של מיס יוניברס ומעתה יתקבלו שם בברכה גם מתמודדות טרנסג'נדריות. אין לי ספק שזה בגלל שמארגני התחרות קראו כאן את הקטע שכתבתי בדם לבי והגיעו למסקנה שפתיחות מחשבתית אינה מילה גסה. זה בסדר, לא צריך להודות לי, שמחתי לעזור. 

תגובות (0)
הוסף תגובה