מחאה נגד אורבן אאוטפיטרס

ארגון הנשים הרדיקלי, שמעיד על עצמו כמי שבא לשמר ערכים אמריקאים משפחתיים ו"נורמטיביים", דורש ממיליוני אמריקאים ברחבי המדינה להחרים את חברת אורבן אאוטפיטרס המפורסמת, על שהעזה לשים בעמוד ה-2 של קטלוג אפריל את התמונה המדוברת. "התוכן הוא פוגעני ולא הולם לבני-עשרה, שהם קהל היעד של הקטלוג מלכתחילה" אומר הארגון.

 

תמונת הקטלוג של אורבן אאוטפיטרס שעוררה את הסערה

 

זוהי אינה הפעם הראשונה ש"מיליון אמהות" עולה לכותרות. לפני חודשיים יצא הארגון נגד בחירתה של מנחת הטלוויזיה אלן דג'נרס, לסבית מוצהרת, לדוברת של חברת JC Penney. הארגון מחה נגד "הפגיעה בערכי המשפחה" בעקבות הבחירה בדג'נרס הלסבית ודרש מחברת JC Penney לפטר את דג'נרס לאלתר.

 

במכתב שפירסם בשעתו, כתב הארגון: "זה מוזר שחברת JC Penney בחרה להעסיק דובר הומוסקסואל במחשבה שזה יעזור לעסקים שלהם, כשרוב קוני החברה הם משפחות מסורתיות עם ערכים".

 

המחאה נגד דג'נרס לא רק שלא צלחה ודג'נרס לא פוטרה, להיפך, הארגון לא שיער את מידת הפופולריות של המנחה, והתמיכה באלן הגיעה למימדי ענק ואפילו ימנים שמרניים כמו מנחה הטלוויזיה, ביל אוריילי, התבטאו בעדה.

 

בעקבות הקמת הארגון הקיצוני קמות עוד ועוד תנועות נגד בפייסבוק כמו "מיליון אימהות נגד מיליון אימהות", "מיליון בני אדם נגד מיליון אימהות", "חייבים לעצור את מיליון אימהות" ועוד. גם אלן דג'נרס, התייחסה לארגון ול"ערכים" שלו בתכניתה, והסבירה שמבחינתה, הערכים שהיא מייצגת הם "כנות, שיוויון, טוב לב, חמלה, להתייחס לאנשים כמו שהיית רוצה שיתייחסו אלייך ולעזור לאנשים במצוקה". אולי כדאי שמיליון אימהות ילמדו ממנה.

 

צפו בתגובה של דג'נרס בתכנית האירוח שלה:

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

תגובות (0)
הוסף תגובה