סופיה ורגרה: להתלבש סקסי בלי להתאמץ

סופיה ורגרה היא אחת הנשים הכי סקסיות בעולם, על זה אין שום ויכוח, ואנחנו מכירים לא מעט אנשים שיטענו כי היא לא רק טוענת לכתר אלא השולטת הבלעדית בתואר.

 

עוד ב-Onlife:

 

הקולומביאנית הסקסית מתהדרת בגזרת שעון חול שרובנו רק יכולות לחלום עליה, עם חזה שופע וישבן זקוף, אי אפשר לראות עליה שהיא תחגוג יום הולדת 40 ביולי הקרוב.

 

התפקיד שהכניס את ורגרה לתודעה היה של גלוריה פריצ'ט בסדרה משפחה מודרנית. סופיה ורגרה מגלמת את אשתו השניה של ג'יי פריצ'ט בגילומו של אד אוניל (או בשמו השני והמוכר יותר – אל באנדי), היא צעירה ויפה ממנו, סוג של "Trophy wife" (אישה להצגה, כמו גביע יפה שהבעל יכול להתגאות בו), שרבים מהסובבים אותם חושבים שהתחתנה עם ג'יי בשביל כספו. 

 

סופיה ורגרה היתה הבחירה הטבעית לתפקיד. היא יודעת היטב מה הדימוי שלה בעיני הקהל ולא מתביישת בו בכלל, להפך. כשהנחתה את תכניתSNL  (סטרדיי נייט לייב) לפני כחודשיים, היא פתחה את המונולוג שלה בפנייה לקהל ובה היא מבקשת שיסלחו לה על המבטא הכבד ובתמורה היא תסלח לכל מי שיסתכל לה על החזה.

 

סופיה ורגרה במראה "צמוד" על השטיח האדום

 

בתפקיד גלוריה פריצ'ט בסדרה משפחה מודרנית, ורגרה לובשת הרבה בגדים צמודים, חצאיות עיפרון, סקיני ג'ינס, ומחשופים. הרבה מחשופים. ורגרה גם מתלבשת לאירועים לפי התפקיד, כמו אחרונת בתולות הים ומדגישה את הנכסים שלה בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים.

 

אולם, דווקא בתור אישה בעלת נתונים טבעיים מוצלחים כל כך כמו שלה, ורגרה לא צריכה להתאמץ ולהדגיש אותם עוד יותר. אין שום בעיה עם מחשוף, להפך, אנחנו תמיד שמחים לראות אחד, אבל כשלאישה יש גזרת שעון חול מודגשת בפני עצמה, היא לא צריכה לעשות כל שיכולתה להדגיש אותה עוד יותר, זה יוצר מראה קצת מוגזם.

 

דווקא המראה שאנחנו הכי אוהבים של סופיה ורגרה הוא פחות "מתאמץ", יותר קליל. ורגרה בוחרת מדי פעם ללבוש שמלות ערב בסגנון שנות ה-50, חלק עליון צמוד אבל חלק תחתון הרבה יותר משוחרר, מתרחב. המראה הזה סקסי בפני עצמו והיא לא נראית כאילו היא עומדת להתפוצץ עוד רגע. 

 

סופיה ורגרה במראה הפיפטיז המחמיא והסקסי

 

אז איך אפשר להשיג מראה כמו של סופיה ורגרה? למרבה השמחה, מדובר בלוק שמורכב משמלה בלבד. אפשר ורצוי כמובן לאבזר אותה באקססוריז הראויים: נעליים, ארנק, חגורה אם צריך ועגילים נופלים, אבל אין ספק שבמקרה הספיציפי הזה, השמלה גונבת את ההצגה. 

 

שמלות דומות בסגנון הפיפטיז בעיצוב ישראלי:

 

Made by Lilamist, מחיר: 350 שקל

צילום: ניר יפה

 

קסטרו, מחיר: 180 שקל

צלם: אודי דגן

 

 

רוני קנטור, מחיר: 425 שקל

 

נעמה בצלאל, מחיר: 750 שקל

צלם: ניר יפה

 

אז נכון ששמענו מאות פעמים אנשים אומרים ש"את הכי יפה כשנוח לך", ולא, אף אחד לא חושב שסופיה ורגרה הולכת לאירועים עם סנדלי טבע ושרוואל, אבל אין ספק שבגיזרה הנשית המשוחררת, מצאנו אותה סקסית בצורה אחרת. אולי פחות מובהקת אבל לא פחות מושכת.

תגובות (0)
הוסף תגובה