הייד פארק נשים: הנשים עושות שינוי חברתי

המלחמה לשינוי חברתי והמחאה הציבורית הם כבר מזמן לא סיסמאות נבובות – אלא המציאות הישראלית של שנת 2012. הנשים בישראל ניצבות בחוד החנית של המאבק החברתי על כל צורותיו: נשים הן היוזמות והכוח המניע מאחורי המחאה החברתית של 2011 ו-2012, נשים מובילות וממלאות תפקידי מפתח של שינוי חברתי דרך ארגוני המחאה השונים, הארגונים, הפעילויות והיוזמות לשינוי חברתי ברחבי ישראל.

 

ביום חמישי הקרוב, ה-19 ביולי, יעלו על במת ההייד פארק של Onlife בנמל ת"א נשים מובילות, נשים לוחמות ונשים שעושות שינוי חברתי לשעתיים של מרתון מלא השראה וכוח ומנהיגות: ממארגנות המחאה החברתית הנוכחית, פעילות לשינוי חברתי בתחומים שונים וגם נשים שיזמו ופועלות לשינוי חברתי בצורה פרטית ולא מאורגנת.

 

בין המשתתפות: דפני ליף ושיר נוסצקי, יוזמות מחאת האוהלים ומנהיגות המחאה החברתית כיום, עו"ד שלי דביר – מיוזמות מחאת העגלות, רחלי תדהר קנר – יו"ר מפלגת התנועה הירוקה, אביבית ארווץ – הפועלת ליישום העסקה ישירה בישראל, אסתי סגל ומאיה קוי – בלוגריות ופעילות לשינוי חברתי, ענת לב אדלר – סופרת ועיתונאית ב"ידיעות אחרונות" ועוד.

 

הייד פארק נשים הוא פרויקט ביוזמת Onlife ונעמת – שמטרתו להעלות על במת הסדר היום הציבורי סוגיות חמות, רלוונטיות וחשובות לגבי נשים בישראל ובכלל. הבמה פתוחה לכל אישה שרוצה להביע את דעתה, לעורר השראה, להשמיע את קולה ולשנות את המציאות הישראלית.

 

בחודש מרץ 2012 התקיים ההייד פארק נשים הראשון של Onlife שנמשך כ-8 שעות רצופות, בו נטלו חלק כ-100 נשים מובילות ומשפיעות בישראל : דפני ליף, לינוי בר גפן, סיון רהב מאיר, דידי לחמן מסר, ענת סרגוסטי, אורלי וילנאי, ג'ודי שלום ניר מוזס, שרה פון שוורצה, שרית וינו אלעד, סתיו שפיר ועוד רבות וטובות.

 

רוצה לקחת חלק? כתבי ל Info@onlife.co.ilוספרי לנו על מה תרצי לנאום.

 

כולכם מוזמנים לנמל ת"א ביום חמישי ה-16 ביולי בשעה 19:00 ועד 21:00 כדי לדבר, לשמוע ולהשפיע על החברה בישראל.

 

תגובות (0)
הוסף תגובה