ג'ניפר אניסטון סוף סוף מתחתנת

בשעה טובה ולא בלי מאמץ, השחקנית ג'ניפר אניסטון התארסה לבן זוגה בשנה האחרונה, השחקן והתסריטאי ג'סטין ת'רו.

 

 

הם הכירו על הסט של הסרט "את, אני והשאר" במאי 2011 ומאז הם ביחד. ביום שישי האחרון, ביום הולדתו של ת'רו, הוא הציע לאניסטון נישואין והדובר שלו אישר ומסר כי "ג'סטין מאושר וקיבל את מתנת יום ההולדת הטובה ביותר, כשחברתו אניסטון הסכימה להצעה להיות אישתו".

 

 

ג'ניפר אניסטון, שכבר שנים אהובה על העם האמריקאי (אמריקה'ס סוויטהארט בתירגום מילולי), החל מסדרת הקאלט חברים ועד הפרידה המאוד מתוקשרת מהבעל לשעבר בראד פיט לידי אנג'לינה ג'ולי.

ג'ניפר אניסטון ובראד פיט נחשבו לזוג הזוהר של הוליווד והוא אפילו השתתף בפרק בסדרה חברים, אבל הנישואין היפים האלה נגמרו בקול רעש גדול לפני 7 שנים, במהלך צילומי הסרט מר וגברת סמית', שם הכירו פיט וג'ולי.

 

לאחר שפיט וג'ולי החליטו להקים את קבוצת הכדורגל הפרטית שלהם, והתחילו לעשות ולאמץ ילדים בקצב מהיר, ג'ניפר אניסטון עדיין נאבקה למצוא זוגיות יציבה וגבר שיהיה הולם לפחות כמו בראד פיט. זה לא כל-כך הצליח לה והיא דילגה לה מהשחקן וינס ווהן, לזמר ג'ון מאייר ועד לג'סטין ת'רו, האחרון, שגם היה גבר מספיק בשביל להציע לה נישואין.

 

ג'סטין ת'רו – תתנהג יפה לג'ן שלנו

צילום: Shutterstock

 

אז ג'סטין:

א. כל הכבוד לך שלא חיכית ליום הולדת שלה, או ליום השנה שלכם, או ליום האהבה או לכל יום אחר שאמור להיות "מיוחד" עבורה. ימים מפגרים כאלה בהם גברים חושבים שצריך להציע לה נישואין, כאילו "המתנה" שלך אליה היא היהלום.

 

ב. כל הכבוד שהבנת את מה שגברים רבים עוד לא השכילו להבין, שהמתנה האמיתית היא בשבילך, שזכית לקבל תשובה חיובית לשאלה "האם תסכימי לבלות איתי את שארית חייך?".

 

כמובן שהמושג "שארית חייך" הוא מושג נזיל מאוד, בטח ובטח שבהוליווד, אבל אנחנו מאוד רוצים לקוות שג'ניפר סוף סוף מאושרת ומצאה את הזוגיות הנכונה ביותר עבורה. עבור ג'סטין זה יהיה טיפה יותר קשה, בכל זאת, ג'ניפר אניסטון היא אחת הנשים הכי ידועות ואהובות באמריקה והרבה עיניים נשואות אליו עכשיו, בתקווה שלא יכזיב. 

 

אגב, אין ספק שמועד האירוסין של הזוג המאוהב העלה קצת ספקולציות בקרב הציניקנים, מאחר ומועד החתונה של בראד פיט ואנג'לינה שלו, אמור לקרות ממש בשבועות הקרובים. 

ואולי עכשיו כשג'ניפר מצאה אהבה אמיתית, הרכילאים יניחו למשולש הרומנטי העתיק הזה ויתנו לכל זוג לחיות באושר ועושר עד עצם היום הזה. ואולי פשוט עכשיו תתחיל חרושת השמועות לגבי הילד הראשון, אז בהצלחה לכם עם זה. ובלי לחץ, כן?

תגובות (0)
הוסף תגובה