מה נלבש החורף: ביקורת קולקציה לי קופר

לי קופר הוא אחד ממותגי הג'ינס המובילים בעולם. החברה, שחרטה על דגלה את המושג "THINK GLOBAL ACT LOCAL", מאפשרת לזכייניה ברחבי העולם להתאים את הקולקציה העולמית לדרישות הספציפיות המקומיות, אולם דורשת לשמר את קו הג'ינס כקו המרכזי בקולקציות. וכך, תחת עינו הפקוחה של המותג הבריטי, מעצבות הישראליות חגית בוארון ושמרית לבנטל, בוגרות שנקר, את הקולקציה המקומית.

 

הבשורה הטובה: המותג כבר לא מתאים רק לילדות בנות 14.

בתור חברה שמתמחה בג'ינסים, לא היה קל ללי קופר להתברג בשוק הישראלי של השנים האחרונות, כשכל רשת אופנה שמכבדת את עצמה, עושה ליין ג'ינסים משובח (יותר או פחות). לי קופר הסיקו את המסקנות, ובקולקציה החורפית הם פונים לקהל מגוון יותר. 

 

בראש ובראשונה המותג פונה לנשים שבשנות ה-90 היו בנות עשרה, שלבשו רק לי קופר והיום הן כבר אמהות צעירות, עם פינה חמה בלב לג'ינס של פעם. למרבה השמחה, המידות קיבלו מנעד גדול יותר והגזרה טיפסה למעלה. הסקיני אמנם לא הלך לשום מקום, אבל כשיש יותר מ-20 סוגים של גזרות, יש יותר אופציות לכל אחת ולכל מבנה גוף.

 

בנוסף, לי קופר פונה אל הבוהמה התל אביבית, כפי שמתבטאת בפרזנטורים של המותג עידן רול (בן זוגו של הראל סקעת) ודנה פרימן (אושייה תל אביבית ובת זוגו של אסף אמדורסקי).

 

הפרזנטורים של לי קופר – עידן רול ודנה פרימן

צילום: שי יחזקאל

 

הבשורה הפחות טובה: לי קופר לא באמת ממציא את הגלגל.

המותג הוציא קולקציה בסיסית עם קריצות לטרנדים עכשוויים, אבל ללא אמירה של ממש משל עצמו. הניטים, העור, הרקמות, ואפילו הצבעים – הכל היה שם לפניו ויהיה גם אחריו. לפחות הם עושים את זה בצורה טובה ובמחירים נוחים.

 

מה אהבנו:

 

1. את הז'קט המפוספס.

נכון, לי קופר לא המציאו את הגלגל עם הז'קט הזה, שבשנים האחרונות עובר בכל הרשתות, אבל אין מה לעשות, פריט מנצח הוא פריט מנצח. הוא אופנתי, יושב טוב ובאופן כללי אנחנו פשוט מתים על פסים.

 

צילום: ניר פקין

 

2. את הסקיני השחור.

מחד, הוא "רציני ומכובד" יותר, ומנגד, הקרעים הקטנים הכי מתאימים לזו שבאה לבעוט במוסכמות. הוא משלב בין האישה הרצינית, שרוצה ג'ינס שחור ומחמיא ועדיין מצליח לשמר גחלת של רוח נעורים.

 

צילום: ניר פקין

 

3. את חולצת הג'ינס עם הניטים.

החולצה משלבת את הבייסיק השימושי ביותר של כל אישה עם הטרנד החם של הסתיו -הניטים. אהבנו אהבנו אהבנו.

 

צילום: ניר פקין

 

4. את צבע החרדל.

הצבע הזה משתלט על כל התצוגות והוא לגמרי יהיה השנה בכל מקום. החל מהמכנסיים, החצאיות, המעילים,הנעליים ועד הגופיות והאקססוריז. החרדל מכריז שהסתיו הגיע (עכשיו שמישהו רק יספר למזג האויר).

 

צילום: ניר פקין

 

5. את עידן רול.

באמת. וואו. אנחנו קצת מקנאות בך, הראל סקעת.

 

פחות אהבנו:

את טוניקת הרקמה. הרקמה עושה קאמבק העונה, וכל מי שקיבלה פעם חולצה מהדודה ברומניה או מהסתבא בקיבוץ, שולפת את העיטורים הכעורים האלה כאילו השנה שנת 85.

אנחנו לא מסכימות עם זה. זה לא היה יפה אז, וזה לא יפה היום. תחזירו לארון (או במקרה של לי קופר, אל תקנו).

צילום: אבי ולדמן

תגובות (0)
הוסף תגובה