קסטרו סתיו חורף 2012-2013: ביקורת קולקציה

לעין הבלתי מזוינת של צרכני רשת האופנה קסטרו, ניתן היה לחשוב שחילופי העונות והטרנדים שהם מביאים עימם, הינם עניין שרירותי. הקיץ הביא עימו פרחים וצבעי פסטל ובחורף נקבל ניטים ועור. אבל דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת.

 

לעיניהם המנוסות של חובבות הטרנדים ואושיות האופנה הרבות שהתאספו הבוקר, יום ראשון, בגני התערוכה בת"א, הוצגה אופנת סתיו חורף 2012-2013 של רשת האופנה הידועה. כל הבאים ידעו בדיוק אילו טרנדים חמים הולכים להיות מוצגים על המסלול והשאלה היחידה היתה איך יצליחו מעצבי הבית של קסטרו, לפענח את הטרנדים מחו"ל ולהנגיש אותם לישראלים.

התשובה: בהצלחה רבה.

 

בתצוגת אופנה דרמטית ומרשימה, הוכיחו קסטרו פעם נוספת כי יש סיבה טובה לחכות לחורף המיוחל, מדובר בעונה בה הם מצטיינים. החל מיישום טרנדים עולמיים כמו המראה הגותי שמתאפיין בהרבה עור וקטיפה, דרך שלל צבעי החורף החמים (חרדל, וכל סקאלת הצבעים בין אדום לסגול) ועד ניטים והדפסים, קסטרו משלבים את הכל בעונה שחוזרת למקורות ומחמיאה לגזרה הנשית. בין אם באמצעות גזרה גבוהת מותן, חגורה עבה או מחשופים מיוחדים, קסטרו הנפיקו עונה מוצלחת במיוחד.

 

אז כדי לא להישאר מאחור, אלו הם 10 הפריטים שאתם צריכים לקחת הביתה לעונת החורף הקרה:

 

1. שמלה במוטיבים צבאיים בצבע כחול עם כפתורי זהב

הסגנון הצבאי ישלוט בחורף הקרוב, והכוונה הפעם לא לצבעי ההסוואה הכעורים שמפארים מפעם לפעם דגמ"חים של בני נוער, אלא למוטיבים צבאיים כמו גזרות מעוצבות, כפתורים גדולים מזהב, צווארונים וכותפות על הכתפיים.

 

פרט להשפעה הצבאית על הסגנון של קסטרו, אפשר לזהות גם מוטיבים של מעצבים מהעולם. זיהינו את הקווים של אלכסנדר מקווין ז"ל, וויקטוריה בקהאם, כמשפיעים במיוחד.

 

השמלה הצבאית הכחולה בסגנון הצבאי עם הכפתורים הגדולים מזהב, תפסה את עינינו מיד. היא מזכירה מאוד את הסגנון האהוב על אחת, הדוכסית קייט מידלטון. אנחנו נשמח לנסות את השמלה הזו בבית.

 

תגובות (0)
הוסף תגובה