דיאטה: 6 האפליקציות שיעזרו לכם לרזות

בעולם התזונה והבריאות, האפליקציות עשו מהפכה של ממש. אם פעם היית צריכה לרשום את הנקודות של שומרי משקל, עכשיו יש אפליקציה שעושה את זה בשבילך. אם מאמן הכושר היה מדנד לך בהודעות טקסט לפני כל מפגש, כבר נולדה האלפיקציה שתחליף גם אותו. כדי לחסוך זמן וכסף במפגשים עם תזונאים, קבוצות תמיכה ומאמני כושר, בחרנו חמש אפליקציות  שעוזרות לנהל את התזונה והדיאטה בקלות, לשמור על שגרת אימונים ואפילו לאבחן את המצב הגופני.

 

עוד ב Onlife:

The eatery
הרשת מלאה בתמונות של אוכל מגרה, עתיר שומנים וקלוריות, שלא באמת מומלץ להכניס לפה אם את שומרת על תזונה בריאה. האפליקציה המדוברת, משתמשת בחווית שיתוף התמונות כדי לנתח את המרכיבים התזונתיים במנה ואת הרגלי האכילה של המשתמש. הבונוס – חברים יכולים לדרג את המנות שלך, לתמוך ולחלוק את שלהם, מה שהופך את החוויה למעין קבוצת תמיכה וירטואלית.
מחיר: חינם למשתמשי אייפון

Fooducate – Healthy Food Diet & Nutrition Scanner
אפליקציה עטורת פרסים המאפשרת למשתמש לקבל מידע אודות פריט מזון, ערכו התזונתי, רכיביו ואלטרנטיבות בריאות יותר באמצעות סריקת הבר קוד של המוצר. כל האינפורמציה של יותר מ-200,000 מוצרים נשלפת ברגע שתסרקו את קוד המוצר. אמנם מפתחי האפליקציה ישראלים, אבל האפליקציה פותחה עבור השוק האמריקאי ולכן מוצרים ישראלים גרידא לא יזוהו באפליקציה וחבל.

 

האפליקציה לא תשלח אותך רעבה לדרך בגלל שהמוצר שרצית מלא שומן, אלא תמליץ על אלטרנטיבה דומה אבל בריאה יותר.
מחיר: חינם לאנדרואיד ולאייפון

gain
האפליקציה שתכניס אותך לכושר ולא תיתן לך לשכוח אימון. gain היא מאמן כושר וירטואלי, הבונה לך תוכנית אימונים לפי כמות הזמן שיש לך, הנתונים הפיזיולוגיים שלך, ומכשירי הכושר הזמינים במקום. את מוזמנת לתכנן את היומן של האפליקציה כך שיזכיר לך מתי את אמורה להתאמן ואיפה. האפליקציה תצלצל, תזכיר לך שזה הזמן לעשות כושר, תציג לך תוכנית אימון עם תמונות, הנחיות ואפילו סרטון וידאו של מדריך כושר שיראה לך בדיוק איך צריך לעשות ומה.

 

אם נתקעת במשרד ונראה לך שזה תירוץ להתחמק מפעילות ספורטיבית, Gain תבנה לך אימון אחר שלא מצריך מכשירי כושר או עזרים שלא בנמצא.  סיימת? האפליקציה תסכם לך את מספר מהקלוריות ששרפת.
מחיר: חינם לאייפון ולאנדרואיד

Calorie counter
אפליקציה שמשלבת תזונאית, מאמן כושר ואת המצפון שלך. האפליקציה משלבת יומן של צריכת מזון וקלוריות, אימונים, לוח שנה של הדיאטה, טבלת מעקב, ומאגר מידע עצום על ערכים תזונתיים של מנות במסעדות, מותגי מזון ואפילו מתכונים, מסודרים לפי אחוז השומן והקלוריות.
מחיר: חינם לאייפון ולאנדרואיד

(Ideal Weight (BMI
המשקל האידיאלי הוא לא רק זה שכתוב בטבלאות, ובטח לא זה של הדוגמניות במודעות. את המשקל הרצוי כדאי לבדוק לפי גובה, מבנה גוף ואחוזי שומן. מדד ה-BMI מפחיד כל מתאמן או מי שנכנס לדיאטה ואפשר למדוד אותו בקלות בעזרת האפליקציה הידידותית והצבעונית. בעזרת החלקה על הסרגלים מכניסים את הנתונים ומקבלים תוצאה שמעידה אם המשקל שלכם תקין.

מחיר: חינם לאייפון ולאנדרואיד

 

Diagnosaurus DDx
הפתרון להיפוכונדרים הרחוקים מהבית. אפליקציה המאבחנת מצב לפי סימפטומים, מחלות ואיברים. יותר מאלף דיאגנוזות נמצאות באפליקציה, וכשמזינים את הסימפטום או את האיבר, המערכת בודקת ועושה התאמה בין הנתונים לאיבחונים הקיימים. התוצאה: איבחון בסיסי על המצב הגופני. אם התוצאה מבעיתה או מרגיעה, תמיד מומלץ \ להתייעץ עם הרופא ולשמוע מה דעתו המלומדת.
מחיר: 7.46 ? למשתמשי אנדרואיד,  1.99$ לאייפון

תגובות (0)
הוסף תגובה