הטבות לחג של פורום נשים ועסקים

חברות פורום נשים ועסקים מחלקות הטבות לגולשות לקראת החגים, ואתן עדיין מוזמנות לשלוח לנו את ההצעות שלכן!

 

שלחי אלינו למייל הזה womanBusiness1@gmail.com – את הרעיון שלך להטבה לחברות הפורום. זו יכולה להיות הנחה על מוצר מסוים, או טיפול, פגישת ייעוץ, כל מה שתחליטי שנכון ומתאים לך ולעסק שלך. 

חמש הטבות ראשונות:

 

35-40% הנחה לקורס הכנה ללידה

הלית חממי היא דולה ומדריכת הכנה ללידה, המתמקדת בעיקר בליווי נשים חד הוריות. מהיום ועד סוף חודש נובמבר, הלית חממי מציעה שתי הטבות:

1. קורס הכנה ללידה בבית היולדת בעלות של 510 שקלים, במקום 850. בנוסף, היולדת מקבלת במתנה צילום הריון על ידי צלמת מקצועית.

2. חבילת לידה – קורס הכנה, ליווי לידה מלא וצילום הריון מקצועי, בעלות של 2300 שקלים, במקום 3550.

 

לאתר של הלית חממי בפורום נשים ועסקים

 

 

30% הנחה לטיפול פסיכולוגי באינטרנט

שרי רפאל היא פסיכולוגית קלינית המציעה טיפול פסיכולוגי באינטרנט, באמצעות תוכנת סקייפ. לכבוד השנה החדשה, מרגע זה ועוד סוף דצמבר, תוכלו לקבל פגישה של שעה וחצי בעלות של 250 שקלים, במקום 350. בנוסף, תוכלו גם לקבל פגישת היכרות של חצי שעה, לגמרי בחינם.

 

לאתר של שרי רפאל

טלפון:  054-498-2986

 

 

15% הנחה לאימון אישי, אימון קריירה ואימון מנהלים

טלי פלד היא מאמנת אישית בכירה בוגרת איק"א, עם ניסיון ניהולי של 25 שנים בחברות גדולות. במהלך החודשים ספטמבר ואוקטובר טלי פלד מציעה הנחה של 15% לחברות פורום נשים ועסקים. סוגי האימונים שטלי פלד מציעה: אימון קריירה, אימון עסקי לעסקים קטנים, אימון אישי ואימון ופיתוח מנהלים.

 

לאתר של טלי פלד בפורום נשים ועסקים

טלפון 050-838-0603

 

30% הנחה לאלבום מעוצב

פניני קסם הוא העסק של שושנה קוגן, שמעצבת אלבומים בעבודת יד ומשקיעה בכל אחד ואחד מהם שעות וימים. האלבומים יכולים להתאים לכל אירוע, כשהעיצוב הוא בהתאם לנושא. לכבוד החג תוכלו לרכוש אלבום של 20 בגודל 30/30, בכריכה מעוצבת במחיר של 1000 שקלים, במקום 1500. אם תרצו להזמין אלבום נוסף, תקבלו עליו 10% הנחה.

בנוסף, פניני כסף מציעים גם ציורים על קנבסים, ציורים לחדרי ילדים, ציורי פורטרטים, מוצרי נוי לבית, וילונות, מפות ועוד –  על כל אלו תוכלו לקבל הנחה של 20% לכבוד החג.

 

לאתר של פניני קסם בפורום נשים ועסקים

טלפון 050-771-0296

 

חולצות עם השראה ב – 120 שקל

מריה הקימה את חברת Get Happy, חברת אופנה עם השראה, המייצרת חולצות מעוצבות עם מסרים חיוביים שמעצימים לא רק את הלובשת, אלא גם את מי שהיא פוגשת. המוטו של החברה הוא Make one person happy each day, even if it's yourself("עשי בן אדם אחד מאושר בכל יום, אפילו אם זאת את").

 

לאתר Get Happy בפורום נשים ועסקים

טלפון 054-8144-658

 

 

עוד לא הצטרפת לפורום נשים ועסקים של Onlife? היכנסי לפורום ופתחי אתר עסקי משלך בחינם!

תגובות (0)
הוסף תגובה