הפנים החדשות של Cover Girl: ילדה חולת סרטן

טליה ג'וי קסטלנו, ילדה בת 13 שפתחה לפני 6 שנים – כשהתגלה בגופה סרטן – בלוג איפור מצולם ומצליח, הפכה לאחרונה להיות "פנים של כבוד" של ענקית האיפור והטיפוח Cover Girl.

 

טליה קסטלנו התחילה להתעניין באיפור כשאובחנה לראשונה בנוירובלסטומה (גידול שכיח באופן יחסי אצל ילדים), ואמה לקחה אותה לחברה שלה, שהתמודדה גם היא עם סרטן. קסטלנו מספרת שהיא ראתה את האיפור של החברה של האם והיתה מהופנטת מהצבעים והמגוון. "שם זה התחיל" היא אומרת. מאז, היא מעלה לערוץ היוטיוב שלה, שכבר צבר יותר מ-14 מיליון צופים, סרטוני הדרכה של איפור "קשה" לכאורה, שהיא מפשטת עבור הצופים שלה. 

 

בקיץ האחרון, בנוסף לנוירובלסטומה, טליה קסטלנו אובחנה גם בלוקמיה, ועדיין מקפידה פעם בשבוע, בין כימותרפיה, הקרנות, השתלות תאים ועירויי דם, להעלות לבלוג שלה סרטון עם סגנון איפור חדש. 

 

"פנים של כבוד" – טליה קסטלנו מככבת  בשלט החדש של Cover Girl
 

טליה עידכנה את צופיה שללא השתלת מח עצם, הרופאים נותנים לה בין 4 חודשים לשנה והיא מתלבטת אם לעבור את ההשתלה או לא, מאחר וגופה חלש מכל הניתוחים שעברה ולא יודעים אם תצליח לעמוד בהשתלה המסובכת. בכל מקרה, היא מבטיחה, כל עוד היא יכולה, היא תמשיך להעלות בלוגים. 

 

אלן דג'נרס שמעה על טליה קסטלנו, ושמעה כי היא מעריצה של התכנית, והזמינה אותה להתארח.

 

טליה קסטלנו אצל אלן דג'נרס:

 

בסרטון אפשר לראות כמה חייכנית וחיונית קסטלנו, ואיזו השראה היא עבור ילדות ונשים באשר הן. כפרזנטורית של Cover Girl , אלן דג'נרס שמחה לספר לה שענקית הטיפוח Cover Girlהפכה אותה לחברת כבוד וכבר שחררה תמונה ראשונה.

 

טליה קסטלנו רואה לראשונה את התמונה שלה ל-Cover Girl

צילום מסך מתוך התכנית של אלן

 

קסטלנו הנרגשת היתה המומה מהמחווה וסיפרה כי היא רק מנסה לגרום לילדות, נערות ונשים צעירות להרגיש יפות יותר בעזרת מייק אפ. היא גם סיפרה, שאחת הסיבות העיקריות שהתמחתה באיפור, היא בגלל שהיא שונאת פיאות ומרגישה מזויפת איתן. כשהיא מתאפרת, היא מרגישה שאנשים מסתכלים על פניה ועל האיפור שלה ולא על ראשה הקירח. 

 

התמונה שלכם יכולה להציל חיים: היכנסו לקיר התמונות הגדול לתמיכה במאבק בסרטן.

תגובות (0)
הוסף תגובה