חדשות הבידור: דולצ'ה וגבאנה הולכים לכלא?

להציל את קייטי

הפרידה המתוקשרת של טום קרוז וקייטי הולמס היכתה גלים בחודשים האחרונים, אבל מסתבר שפרט לצלמי הפפראצי שלא מתכוונים לתת לסיפור לשכוך ועדיין אורבים לה ולסורי בכל פינה, יש גם לא מעט אנשים שהנושא מעסיק אותם.

 

עוד ב-Onlife:

 

לפני כמה ימים (לפני שהוריקן סנדי השתלט על ניו יורק) התיישבה קייטי הולמס עם בתה סורי לאכול במסעדה בניו יורק (Mr. Chow אם אתם מוכרחים לדעת) ובלי תיאום מראש אבל בצירוף מקרים משעשע במיוחד, ישבו בשולחן שלידן חבורת צעירים שכולם לבשו חולצות "free Katie" ו- "Save suri".

 

חולצת "להציל את קייטי הולמס" שנמכרת באתר cafe press

 

ה"קמפיין" להצלת קייטי הולמס וסורי קרוז היה בעיצומו כשהולמס עוד היתה נשואה לטום, ואנשים חששו לשלומה בזרועותיה הארוכות של הסיינטולוגיה. את קייטי הולמס אגב, המפגש ממש לא הצחיק.

 

עוד חולצה להציל את קייטי, הפעם, המשימה הושלמה.

מבינים למה הכיתוב מצחיק?

 

דולצ'ה וגבאנה הולכים לכלא?

דולצ'ה וגבאנה, צמד מעצבי העל, הורשעו בשנת 2010 ביצירת חברת קש בלוקסמבורג, אליה העבירו רווחים בשווי של יותר מ-840 מיליון יורו (יותר ממיליארד דולר), כדי להימנע מתשלום המס לאיטליה.

 

הצמד הורשע בהעלמת מס אבל בית המשפט באיטליה ביטל את האשמות וזיכה את דולצ'ה וגבאנה. אולם, בנובמבר 2011 בית המשפט העליון של איטליה פתח את התיק מחדש, והפעם עם טוויסט: לפי חוק חדש שיצא, העלמת מס או הימנעות מתשלום מס היא עבירה פלילית, וכעת המשפט של דולצ'ה וגבאנה, שייפתח ב-3 בדצמבר, יהיה בעל אופי פלילי, תקיים בבית משפט פלילי ובמידה ויורשעו צמד המעצבים עלולים לבלות זמן אמיתי מאחורי סורג ובריח.

 

דולצ'ה וגבאנה – יעצבו מדי אסירים?

צילום: Shutterstock

 

דרו בארימור מוציאה ליין איפור לאימהות

דרו בארימור, אמא טרייה בעצמה, חברה לאחרונה לרשת המרכולים הענקית וולמרט, ותשווק ותפרסם איפור שנועד לאימהות כמוה. הרעיון מאחורי קו האיפור: "היא (האמא) אולי עייפה, אבל היא לא תיראה ככה". אנחנו מאחלים לדרו הצלחה בכל מה שתעשה ויודעים שהיא יפה גם בלי איפור.

 

דרו בארימור תמיד מאופרת מאוד טבעי ועדין, ואנחנו אוהבים את זה

צילום: Shutterstock

 

למה ג'סיקה ביל לבשה שמלת חתונה ורודה?

בראיון למגזין People מספרת השחקנית על שמלת החתונה הוורודה שעיצב לה ג'יאמבטיסה ואלי, ואמרה שהיא הפתיעה גם את עצמה כשבחרה בה. "אתם יודעים כמה זה קשה לבחור שמלה ליום הזה, אני רק רציתי שהשמלה תהיה רומנטית ושונה. לא ציפיתי שאבחר בה". בנוסף אמרה ביל שמדובר בסגנון שממש לא אופייני לה והיא בחרה בו במתכוון כדי שיתאים רק ליום הזה בחייה.

 

ג'סיקה ביל והשושבינות שלה לובשות ג'יאמבטיסטה ואלי

תמונה מתוך הטוויטר הרשמי של המעצב

 

אגב יום החתונה, פרט לשמלה היוקרתית, ג'סיקה ביל קיבלה מבעלה הטרי, ג'סטין טימברלייק, טבעת נישואין שמורכבת מ-4 טבעות שונות, אותן עיצב טימברלייק עם המעצב בעל השם הישראלי ליאור ירושלמי, אחד ממעצבי תכשיטים הידועים בלאס וגאס. הטבעות מתאימות לטבעת האירוסין הענקית שטימברלייק עיצב לביל, בשווי 18 קראט.

תגובות (0)
הוסף תגובה