יופי של שינוי: להיות אמא כמו זו שלא היתה לי

בואו להכיר את גלית פריד שנפגשה השבוע עם אפרת אצ'רקן, מאפרת לייף, שעזרה לה להתחיל את השינוי: להניח לזכרונות העבר ולהתכונן ליום המאושר בחייה, ולהיות האמא הכי יפה והכי טובה בעולם. צפו בסרטון

בימוי: דפנה פיליפ, צילום: עמית חכמוב, עריכה: יפעת פיינברג, מוזיקה: מיכל גבע

 

Onlife וסופר-פארם מביאים לכם בסידרת כתבות חדשה, את סיפוריהן של נשים שונות מכל רחבי הארץ – שהחליטו להתחיל את השינוי. נשים הנמצאות בצומת דרכים בחייהן, שרוצות לשנות כדי להתחיל דף חדש – וצריכות את הדחיפה הקטנה, את הצעד הקטן הראשון – של להרגיש טוב עם עצמן, מבפנים ומבחוץ, כדי להתחיל את הדרך החדשה.

 

בגיל 10 מצאה את עצמה גלית פריד ללא אם שעזבה את הבית, מטפלת בשלושת אחיה ובאביה שעבד מהבוקר עד הערב בשביל לפרנס את משפחתו. הילדות הסתיימה עבור גלית וכילדה לא הרשתה לעצמה להראות לא כאב ולא כעס, ורק לבכות בלילה, במיטה.

 

 

בעוד מספר שבועות תלד גלית את בנה הבכור, והתקופה מלווה בחששות וברגשות מעורבים: "מצד אחד אני מתרגשת ושמחה לקראת הלידה, ומצד שני יש לי את הפחדים שיש לכל אישה, ואין לי את האמא שתדריך אותי. לא היה לי מודל אם בבית ואני בעצם רוצה להיות ההיפך הגמור מהאמא שהיתה לי".

 

גלית רוצה לעשות את השינוי: "אני הולכת לתת לילד הזה את כל מה שלא היה לי. את כל מה שיבקש, רק חיבוקים ומגע וחום ונשיקות. את כל מה שאני לא קיבלתי בילדות. הגעתי לכאן כדי להיות יפה ומיוחדת וחגיגית לכבודו, להיות רגועה ושלמה עם עצמי, כי זה מגיע לו. אני מתכוונת להיות האמא הכי טובה בעולם, והיום אני מתחילה את הדרך הנכונה לקראת המטרה הזו".

תגובות (0)
הוסף תגובה