שבוע האופנה 2012: איזה תצוגת אופנה אסור לפספס

חודש נובמבר שהגיע עלינו לטובה, צופן בחובו שניים מהדברים האהובים עלינו ביותר: אופנה וחורף. אז נכון, החורף קצת מקרטע, למרות שסוף השבוע אמור להוות דריסת רגל בנושא, אבל לפחות נוכל להתבשם באורו של שבוע האופנה הממשמש ובא.

 

בעקבות דין ודברים שהיו בין מארגני שבוע האופנה המקורי, התפצלו המארגנים וכעת יתקיימו בת"א שני שבועות אופנה נפרדים, הראשון, כבר בתחילת שבוע הבא, בניצוחו של אופיר לב ועם תצוגה פותחת מסקרנת ביותר של בית האופנה האיטלקי מוסקינו.

 

אז מה בדיוק הולך לקרות בימים הקרובים ומה האירועים שממש אסור לפספס:

 

יום ראשון, 11/11/12

21:00 – תצוגת האופנה של מוסקינו. קבלת הפנים לאירוע מתחילה בשעה 20:00 אבל אותנו מעניין רק המסלול, שאמור להתקיים בשעה 21:00. אין מה לעשות, אנחנו פראיירים של כל דבר שמגיע מאיטליה, החל ממגפיים, גברים ועד המותגים.

 

יום שני, 12/11/12

13:30  – 30 סטודנטים של המחלקה לעיצוב אופנה בויצ"ו חיפה יציגו את הפרשנות שלהם לאופנה צבעונית ולבישה אך לאו דווקא מסחרית. עבור המעצבים הצעירים, האופציה להציג בפורום כל-כך גדול ואיכותי שכולל מעצבי על מהעולם, היא הזדמנות חד פעמית.

דוגמאות לעיצובים המיוחדים של הסטודנטים מויצ"ו חיפה:

 

המעצבים של הדגמים מימין: גוני שביט, גל רייכרט וסמדר סיקולר

 

16:00 – תצוגת האופנה של FRAU BLAU

זוג המעצבים הלנה בלונשטיין ופיליפ בלאו תמיד מספקים קולקציות אופנתיות עם קריצה הומוריסטית שמצליחות להעיר גם את המסלולים האפורים ביותר. בנוסף, ציפור קטנה לחשה לנו שהקולקציה של פראו בלאו הוצגה לאחרונה בלונדון, וזכתה שם בתואר "הקולקציה הכי שווה". ואנחנו יודעים שהבריטים מבינים באופנה.

 

יום שלישי, 13/11/12

10:00 – היום השלישי נפתח עם תצוגת אופנה של המעצבת מיכל נגרין. מדובר בתצוגת אופנה ראשונה של המעצבת בשבוע האופנה בישראל. אולי אפילו נועה תשבי תכבד אותנו בנוכחותה.

 

14:00 – תצוגת האופנה של המעצב מאוריסיו, שיציג את קולקציית הגברים היחידה  לשבוע האופנה של תל אביב. כי אין סיבה שחובבי האופנה ישארו מקופחים.

 

23:00 – מסיבת סיום שבוע האופנה תל אביב. אסור להחמיץ כי אם עד אותו רגע, המעצבים, הסטייליסטים וכל מי שעבד וטרח לקראת שבוע האופנה היה בלחץ אטומי ואי אפשר היה לדבר עם אף אחד, הרי שברגע שאחרי, כולם יהיו רגועים, עם ירידת מתח מטורפת, וכוס קאווה ביד. ומה יותר כיף מזה?

תגובות (0)
הוסף תגובה