10 המטריות הכי מגניבות של החורף

מזג האוויר מבשר לנו באופן רשמי שאנחנו מוכנים לחורף. נכון, מדובר בממטרים לא מאוד מרשימים, ואחרי כל פעם שאנחנו חושבים שהגשם פשוט לא נפסק, החזאי אומר ברדיו שהכנרת התמלאה בעוד חצי סנטימטר ויש עוד שלושה מטר to go, אבל אל יאוש. אנחנו יודעים שהוא יגיע בסופו של דבר.

 

עוד ב-Onlife:

 

אז כדי שנהיה מוכנים לחורף, ונוכל לשיר ולקפץ בין השלוליות אבל בלי שהגשם יטפטף לנו על העורף, מצאנו את 10 המטריות הכי מדליקות שראינו מסביב לעולם. קליק אחד, וכל מטריה כזו יכולה להיות שלכם:

 

1. מטריית צוללת

 

 

הניו יורקרים של אחרי הוריקן סנדי הם לא הניו יורקרים של לפני. אז נכון, כשיש סופה בחוץ, לא באמת יוצאים מהבית, ולא משנה ממה המטריה עשויה, אבל אין ספק שבלי קשר לסנדי, גשם יורד שם חדשות לבקרים. אז איך מתחבאים היטב מתחת למטריה, ובכל זאת לא נתקעים בנחיל האנשים שנמצא ברחובות בכל רגע נתון? בשביל זה בדיוק המציאו את המטריה הזו. מטריה שמשלבת בין צוללת תת מימית ומטריה יום יומית. גם אפשר להסתתר מתחת למי הים הסוערים (או במקרה שלנו, הגשם, וגם אפשר להסתכל קדימה ולראות לאן הולכים בלי להתחיל להסתבך עם להרים את המטריה ולחטוף מטח לפרצוף. פונקציונלי ומהמם.

 

להשיג בחנות שלMOMA , מוזיאון העיצוב של ניו יורק. 28 דולר + משלוח

 

 

2. מטריית לד

להשיג כאן. מחיר: 21 דולר

 

השילוב בין גשם וחושך יכול ליצור כמה סיטואציות לא נעימות, ביניהן החלקה, מעידה או סתם כניסה לתוך שלולית עמוקה במיוחד. בשביל אותם אנשים עם הגן השלומיאלי, שמועדים יותר לאסונות בחושך, המציאו את המטריה המאירה. מטריה שהמקל שלה הוא נורת לד, שנועדה להאיר את דרכנו. זה גם יעזור למצוא את המפתחות של הבית בארנק.

 

3. מטריית שמיים

 

להשיג בחנות של MOMA, מחיר: 38 דולר

 

לפעמים כשהגשם יורד כל-כך הרבה זמן רצוף, כל מה שאנחנו רוצים זה רק להסתכל על השמיים בלי להירטב. בשביל זמנים כאלה בדיוק, המציאו את מטריית השמיים, שמעניקה למי שמחזיק אותה, את התענוג שבלהסתכל על השמיים, ולראות שמיים תכולים ועננים לבנים, גם ביום הכי סוער בשנה.

 

4. מטריית ציפור על תיל

 

להשיג באתר etsy. מחיר: 45 דולר

 

בהמשך לקטגוריית הגעגוע לשמיים בהירים – למי שמתגעגע גם לציוץ הציפורים שיושבות להן על עמודי החשמל בקיץ, או סתם רוצה לעשות הומאז' לסרט המעולה "ציפור על תיל" בכיכובם של גולדי הון ומל גיבסון, המטרייה הזו בדיוק בשבילו.

 

5. לזוגות קיטשיים א'- מטריית לב אדום

 

להשיג כאן. מחיר: 20 פאונד

 

אין באמת מה להוסיף, נכון? מדובר במטריה שהיא לב אדום. זה די מדבר בעד עצמו.

 

6. לזוגות קיטשיים ב'- מטרייה זוגית

 

להשיג כאן. מחיר: 20 דולר

 

מטריה נוספת בקטגוריה, לזוגות הדביקים שלא רוצים להיפרד גם בגשם, אבל יודעים שמטריה אחת לא באמת יכולה לכסות שני אנשים, עבורם המציאו את המטריה הזוגית. האמת, היא דווקא מוצאת חן בעינינו. עכשיו מה קורה אם אתם לא הולכים באותו קצב?

 

 

7. מטריית הצבעים

 

להשיג ב etsy, מחיר: 45 דולר

 

המטרייה היפהפיה הזו כבשה אותנו מהשניה הראשונה. אולי זה בגלל הצבעוניות שלה – שהיא לא מוגזמת אבל בהחלט מושכת תשומת לב, אולי זה טעם הנוסטלגיה שהיא מעוררת בנו עם הדפס צבעי ה-crayons שהיינו צובעים רק איתם כשהיינו ילדים, וגורמת לנו להיזכר בתקופה שאשכרה חיפשנו שלוליות כדי לקפוץ בהן. כל הסיבות הללו והעובדה שהיא פשוט מטרייה מהממת גורמות לנו לרצות שהיא תהיה שלנו.

 

8. המטריה לגבר הקשוח

 

להשיג כאן. מחיר משתנה

 

זה לא שאנחנו חושבים שמטריה היא אביזר נשי בשום צורה, זה שהרבה מאוד פעמים כשאנחנו מבקשות מהבן זוג לקחת אחת, התשובה היא תמיד "לא רוצה" או "אני סתם אתקע עם זה אח"כ". אז בשביל הגברים המרדניים שלא רוצים ללכת עם המטריה הוורודה שלנו, ולהיראות לא קשורים בעליל, מצאנו את מטריית רובה הציד. עכשיו, אנחנו חס וחלילה לא מעודדים נשיאת נשק חם, אבל אין ספק שהגבר הישראלי, שרגיל כבר לסחוב את הM-16 או הגלילון מהצבא, יביע פחות התנגדות למטריה הזו.

 

9. המטריה לרוכבי האופניים

 

 

מדובר במטריה הכי פרקטית עבור רוכבי האופניים. היא מאפשרת לרוכב חופשיות בשתי ידיים, ושומרת נהדר על התסרוקת. מצד שני, התחושה לא נראית הכי נוחה, ואין ספק שאם תסעו עם המטריה הזו ברחבי תל אביב, תזכו למבט תמוה אחד או שניים. ומצד שלישי, זה קצת מזכיר אסטרונאוט. ומי לא היה רוצה לטוס לחלל?

 

להשיג כאן. מחיר: 60 דולר מחוץ לארה"ב

 

10. המטרייה המנומסת

 

 

המטרייה המנומסת היא אחד הדברים היותר מגניבים שראינו לאחרונה. מדובר במטרייה שמכבדת את המרחב הציבורי והפרטי של האנשים בסביבה, ולהבדיל מהמטריות הרגילות, לא צריך לחשוש שהיא תוציא לנו עין.

 

למרבה הצער, לא מצאנו קישור איפה ניתן לרכוש את המטריה, כנראה מדובר עדיין באבטיפוס של סטודנט לעיצוב, אבל אנחנו מחכים בשקיקה.

 

איך פועלת המטרייה המנומסת:

 

 

ועוד מטריית בונוס – מטריית האצבע המשולשת:

 

להשיג כאן. מחיר: 33 דולר

 

יש הרבה אנשים שונאים את החורף (אנחנו לא ביניהם כמובן), וממש מתעבים כל רגע של גשם ורטיבות. עבורם, מצאנו את מטריית ה- Fuck the Rain. מטריה שאומרת לגשם באופן חד משמעי מה אנחנו חושבים עליו. תיזהרו לא להפנות אותה לאנשים שאתם מחבבים.

 

לעוד מטריות מיוחדות, היכנסו לפייסבוק של Onlife

תגובות (0)
הוסף תגובה