פוקס ניוז: בוחרים את המגישות בקטלוג ויקטוריה סיקרט

פוקס ניוז מוצאת את עצמה מואשמת בסקסיזם, אחרי שבריאן קילמיד, מגיש חדשות בפוקס, הכריז כי הרשת בוחרת את המגישות שלה בקטלוג של ויקטוריה סיקרט. קילמיד התבדח וטען שהם דיפדפו בקטלוג ושאלו את עצמן מי מהנשים האלה יודעת לדבר.

 

עוד ב Onlife:

 

בסוף השבוע התקשר לתכנית הרדיו של קילמיד מאזין, ושיבח את ציידי הכשרונות של פוקס ניוז, שהביאו את המגישה אליסין קמרוטה, שישבה לצדו של קילמיד באולפן, ובאופן כללי פירגן לכל הנשים ברשת, גם למגישה הקבועה לצדו של קילמיד, גרטשן קרלסון. ואז קילמיד הסביר: "דפדפנו בקטלוג של ויקטוריה סיקרט ואז אמרנו לעצמנו 'האם מישהו מהאנשים האלה יכול לדבר?' וכולן יכלו וכולן הלכו לקולג'".

 

הלכו לקולג'. אליסין קמרוטה (מימן) וגרטשן קרלסון (משמאל)

 

לא הסתבכות ראשונה

ההערה הציתה את הרשת, וביקורת קשה הושמעה ברחבי טוויטר, כלפי קילמיד באופן אישי וכלפי רשת פוקס, שרגילה לספוג ביקורת. אמנם בדרך כלל מדובר בביקורת על קידום עמדותיו הרפובליקניות של רופרט מרדוק, בעליו של תאגיד החדשות אליו שייכת הרשת, אבל גם בסקסיזם כבר האשימו אותה בעבר: רוג'ר איילס, נשיא פוקס ניוז, הודה כי הוא מודאג שמא מגישות נשים אינן מושכות מספיק כדי להופיע על המסך.

 

המגישות של רשת פוקס (צילום מסך מתוך ה- dailymail)

 

גם בריאן קילמיד אמור להיות רגיל להאשמות מהסוג הזה. רק ביוני האחרון השמיע בריאן קילמיד הערה סקסיסטית שעוררה סערה ואף גרמה לגרטשן קרלסון, המגישה לצדו, לעזוב את האולפן בסערה. במהלך אותו שידור קילמיד אמר כי "יש נשים בכל מקום. אנחנו מרשים להן לשחק גולף וטניס בימינו". קרלסון קמה, הטיחה "אתה יודע מה? אתה תקריא את הכותרות, מאחר שגברים הם כל כך נהדרים. לך על זה", ועזבה. כשחזרה לאולפן, היא טענה שהתבדחה וקילמיד טען שהוא "פחות או יותר לא סקסיסט".

 

האזינו לשיחה בשידור של בריאן קילמיד:

תגובות (0)
הוסף תגובה