יופי של שינוי: "חוגגת שנה לשינוי הכי גדול בחיי"

"באתי לכאן היום, כי אני חוגגת שנה לאתר ששינה לי את החיים, ומסמל את אורח החיים שבחרתי בו – הטבעונות", מספרת סיון פרדו, בת 31, המתגוררת בתל אביב עם שני חתולים ועם בן זוגה סקוט, לו נישאה לפני כחמישה חודשים.

 

"לפני שנה הקמתי את אתר The Vegan Woman, המאגד אליו נשים מכל העולם, בנושא טבעונות ואורח חיים מלא חמלה ואהבה, והיום אני חוגגת לבייבי שלי יום הולדת. זה המקום בו אני מבטאת את אורח החיים שלי במלואו".

 

בשנה האחרונה עברה סיון שינוי מהותי בחיים: "ממצב בו הייתי צמחונית, הפכתי לטבעונית, ביצעתי תהליך סינון מאוד משמעותי בבחירת המזון שלי". כשהכירה סיון את בן זוגה האירי, הוא לקח אותה למסעדה צמחונית, "הוא אכל אז בשר, והתחלנו לדבר על בעלי חיים,  ומאותו רגע הוא החל להרהר בעניין".

 

סיון פגשה השבוע את אפרת אצ'רקן, מאפרת לייף. בואו להכיר את סיון וצפו בשינוי שהיא עשתה, שמשלים את השינוי שעברה בשנה האחרונה.

 

 

"הרבה אנשים לא מבינים מה זה טבעוני", מוסיפה סיון, "הם חושבים שטבעונים סובלים וכל היום אוכלים חסה. אבל האמת שונה, והטבעונים הם מאוד מגוונים". יש נשים שכשהן עוברות לטבעונות מאוד חשוב להן לשמור על האיפור והמראה, מדגישה סיון, למרות הסטריאוטיפ ה"היפי".

 

"אני בוחרת את האיפור שלי לפי מה שגורם לי להרגיש טוב, וגם מבחינת המרכיבים בתוך האיפור, האם הם נוסו על בעלי חיים או לא. יש תחליפים סינתטיים לחומרים שמופקים מהחי, וכל מה שצריך זה רק לסובב את הקופסה ולהסתכל במרכיבים".

תגובות (0)
הוסף תגובה