ברק ומישל אובמה: איך שומרים על גחלת הנישואין?

בראיון זוגי ראשון מאז הניצחון בבחירות לנשיאות ארה"ב, ברק ומישל אובמה נפגשו עם ברברה וולטרס הידועה, והעניקו לה את העונג.

 

בין בליל השאלות הרגילות ששאלה וולטרס את נשיא ארה"ב והגברת הראשונה, ביניהן פוליטיקה, כלכלה, מדיניות וכו', הגשימה ברברה וולטרס גם פנטזיה אישית של כולנו וביקשה מהזוג לספר סודות מחיי הזוגיות.

 

ברברה וולטרס הראתה לברק ומישל אובמה את התמונה שלהם מתחבקים לאחר היוודע על ניצחונו של אובמה בבחירות לנשיאות ארה"ב, התמונה שהפכה ברגע להיות המצוייצת ביותר בטוויטר.

 

התמונה המדוברת מתוך הטוויטר של הנשיא אובמה

 

היא שאלה אותם על החיבוק, ואמרה שהוא נראה "ממש אמיתי וחזק" ושאלה את הנשיא למה הוא מחבק את אישתו בחוזקה כ"כ. אז ברק אובמה הסביר לה שהוא פשוט מאוד אוהב את אשתו. אהההה

 

מישל גם הוסיפה שהם פשוט לא נפגשו תקופה די ארוכה לפני הצילום המדובר, כי כל אחד מהם נסע המון במסגרת מסע הבחירות ברחבי הארץ והוסיפה בפשטות גם "זה המותק שלי שמחבק אותי (that’s' my honey giving me a hug).

 

צפו בראיון:

 

בהמשך, וולטרס ניסתה להקשות על הזוג אובמה, ושאלה איך מצליחים לשמור על הגחלת אחרי כ"כ הרבה שנות נישואין. לכך, ענה אובמה, "אנחנו נשואים כבר 20 שנה, וכמו בכל נישואין, גם אנחנו חווים עליות וירידות, אבל אם צולחים את הבעיות, עובדים עליהן, הכבוד והאהבה שאתה חש כלפי בן /בת הזוג שלך רק גדלים". בשלב הזה, מישל נכנסה לדבריו והוסיפה שיש הרבה מאוד צחוק בזוגיות שלהם.

 

ברברה וולטרס, בכל זאת, המראיינת הידועה ביותר בעולם, הרשתה לעצמה להפריע לרגע והבהירה, כי מישל אובמה היא ה"מצחיקה" בזוגיות הזו. ברק אובמה אגב, ביקש להבהיר שהוא הרבה יותר מצחיק ממה שרוב האנשים חושבים. לידיעתכם.

תגובות (0)
הוסף תגובה