מאגמה צ'אלנג': כל השאלות והתשובות

מאגמה צ'אלנג' הוא מסע שטח איכותי ובוטיקי המיועד לנשים בלבד אשר משלב גם תרומה לקהילה ביעדים אליהם הוא מגיע. על מנת להשתתף במסע עוברות המועמדות מיונים מיוחדים, שבסופם נבחרות הנשים המתאימות ביותר למסע. מתוך 500 נשים שזומנו ליום המיונים בשנה שעברה נבחרו רק 150 נשים שיצאו בסופו של דבר למסעות. (כ-30-40 משתתפות בכל מסע). השנה יצא המסע אל פורטוגל הקסומה וישלב דרכים הרריות, מבצרים עוצרי נשימה, פעילויות אתגריות ועוד המון הפתעות.

 

הצוות אשר מוביל ומנהל את  מאגמה צ'אלנג' מורכב מהאנשים הטובים והמקצועיים בארץ ובעולם אשר ברשותם שנים של ניסיון בתכנון, הפקה ותפעול של מסעות שטח אתגריים. הצוות כולל מדריכים ומדריכות מקצועיים, צוות רפואי מנוסה ומצויד היטב, אנשי מנהלה ולוגיסטיקה, צוות מלוות בעלות ידע וניסיון בניהול מסעות, שפים ואנשי הפקה ומומחים לפעילויות אתגריות.

 

צילום: שאטרסטוק

 

מי יכולה להשתתף במסע מאגמה צ'אלנג'?

אם את  אישה שרוצה לקחת חלק במסע שטח אתגרי המיועד לנשים,  מעל גיל 24 ובעלת רישיון נהיגה, את מוזמנת להירשם למסע.

 

זה קשה פיזית? צריך להיות בכושר?

זאת כנראה השאלה הכי נפוצה ששואלים אותנו והתשובה הכי כנה היא שהאתגר הגדול ביותר במסע הוא להיות חלק מקבוצה ומצוות. שום אתגר פיזי שתפגשי במהלך המסע לא דורש כושר גופני מיוחד, אבל לעבור מסע עם ארבע נשים בג'יפ, יכולה להיות החוויה הכי מדהימה שתעברי בזמן הקרוב.

 

למה צריך יום מיונים?

קודם כל מדובר ביום כיף עם המון אדרנלין ובהזדמנות להתחיל להרגיש את חווית המסע. מעבר לכך, זאת גם הדרך של מאגמה ליצור קבוצת נשים מעולה שפועלת יחד. כי אחרי הכל להיות חלק ממסע שטח נשי  זה כיף גדול, אבל זה גם מחייב.

 

צילום: איה בן עזרי

 

מה בודקים במיונים?

חשוב להדגיש, מאגמה צ'אלנג' לא מחפשות נשים שמחליפות פנצ'ר מתוך שינה או ישנות באוהל פעמיים בשבוע. אם את חובבת ספורט או פעילה בחדר כושר זה מעולה, אבל זה ממש לא תנאי להתקבל למסע וגם כישורי ניווט הם לא העניין (כי המסע מתנהל בשיירה).

 

 אז מה כן מחפשים? נשים שיכולות להיות חלק מצוות, שיודעות לקחת דברים ברוח טובה,  שמוכנות לתרום להצלחה של מסע שטח נשי  ובעיקר, שרוצות להיות חלק מקבוצת נשים מיוחדת. אם את מזהה בעצמך את התכונות האלה – את כנראה מתאימה.

 

כל היום נוסעים בג'יפים?

ממש לא. חלקים נכבדים מהמסע מוקדשים לפעילויות שמתרחשות מחוץ לג'יפ כמו טיולים רגליים, סיורים באתרים מרהיבים, מפגשים עם אוכלוסיה מקומית, פעילויות אתגריות, הפסקות מתוקות, תרומה לקהילה המקומית והמון חוויות ורגעים נפלאים שיוצרות משתתפות המסע בעצמן.

 

מתי יוצאים למסע?

המסעות ייערכו בחודשי הקיץ (יולי-אוקטובר). כל מסע נמשך 9 ימים. המיונים ייערכו בחודש מאי.

 

צילום: איה בן עזרי

 

כמה זה עולה?

נשים שיצאו למסעות מאגמה צ'אלנג' אומרות שזאת חוויה שאין לה מחיר. אבל ברור שכשאת יוצאת למסע את רוצה לדעת בדיוק כמה זה יעלה לך. בדיוק בגלל זה, המחיר שמאגמה צ'אלנג' מציינים כולל  הכל : טיסות, רכבים, דלק, כלכלה מלאה, הדרכה, כניסות לאתרים, פעילויות אתגריות וכל שאר הדברים שמתרחשים במסע עצמו. הדבר היחיד שתצטרכי לשלם בנוסף למחיר הטיול הוא ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

אני שומרת מסורת ולא נוהגת בשבת, האם אני יכולה להצטרף?

במאגמה צ'אלנג' מאמינים בחיבור בין נשים באשר הן נשים. אם את שומרת מסורת או דתיה ישמחו לצרף אותך למסע, וידאגו לנושאים הייחודיים לך (אוכל כשר, שמירת שבת וכו').

 

האם אני יכולה לבוא למסע עם עוד חברה?

בוודאי. בתנאי שגם היא תעבור את תהליך המיונים.

 

הבנתי שהמסע הוא גם תחרות בין צוותים?

נכון. אבל בואי נבהיר משהו על התחרות: אין במהלך המסע נקודות שצוברים או הדחות בסגנון "האח הגדול". מסע מאגמה צ'אלנג' הוא קודם כל מסע של חיבור ופרגון. הבחירה היא הדרך המיוחדת שבה, בסוף המסע, תוכלו לבטא את ההערכה שלכן לצוות אחד שבעינכן מגיע לו להיות הצוות הזוכה. .

 

יש לך שאלות נוספות?

פרטים ניתן לקבל בטלפון  8 – 039796047

תגובות (0)
הוסף תגובה