בעקבות משפחת נתניהו: הגלידות הכי מטורפות בעולם

אחרי שגילינו קבל עם וקלוריות, שהתקציב השנתי של משפחת נתניהו לגלידה עומד על  עשרת אלפים שקלים, והטעמים האהובים על ראש הממשלה ורעייתו הם פיסטוק (ביבי) ווניל (שרה), החלטנו לחפש רעיונות קצת יותר מקוריים לגלידות מיוחדות עליהן אפשר להמליץ למשפחה הראשונה.

 

והאמת, שאם כבר לבזבז עשרות אלפי שקלים של כספי הציבור על גלידה – שלפחות זה יהיה כלול במסעות מסביב לעולם. אלו הטעמים הכי מטורפים (שלא לומר מזעזעים) שמצאנו:

 

 

1. גלידה בטעם בלסאמי, עגבניות קלויות ובזיליקום

נכון כשאתם אוכלים גלידה אתם לפעמים נתקלים ברגשות אשם כאלה ואחרים על שחטאתם בשומנים במקום בירקות? נו, בדיוק בשביל זה המציאו את הגלידה בטעם סלט קפריס. מצורף גם המתכון, למי שממש מתעקש.

 

גלידת בלסמי, עגבניות קלויות ובזיליקום

 

 

2. גלידה בטעם תמנון

טוב, זה באמת נשמע דוחה, אבל מסתבר שיש לזה סיבה מאוד רציונלית – מדובר בטעם פופולרי של גלידה ביפן, ומאחר והיפנים נזונים בעיקר ממאכלים שנמצאים באוקיינוס שמקיף את האיים, זה היה כמעט בלתי נמנע שהדיונון יהפוך מסתם אוכל, לקינוח.

 

גלידת תמנון

 

 

3. גלידה בטעם ויאגרה

אני רוצה לראות את הגבר האמיץ שילך ויזמין את הטעם הזה בגלידריה ליד ביתו, או יבקש בקיוסק מהמוכר. שלא לומר – איך אתה יודע מה הטעם של ויאגרה?

 

גלידת ויאגרה

 

 

4. גלידה מבשר סוס נא

קרוב לוודאי הטעם הכי דוחה ברשימה הזו, אם לא בעולם כולו. מדובר בגלידה שיש בה בשר סוסים נא. אין לי מה להוסיף על זה. הולכת להקיא קצת בפה.

 

גלידה מבשר סוס נא. איזה מזל שזו תמונה רק של הקופסא

 

 

5. גלידת וואסאבי

לאור העובדה שגלידה אמורה להיות מתוקה, גלידה בטעם וואסאבי אמורה להיות הפתעה מעניינת לחך. בין אם זה יהיה טעים או לא, אין ספק שזה מיוחד.

 

גלידת וואסאבי

 

 

6. גלידת מקרוני & צ'יז

גלידה בטעם גבינה צהובה בשילוב חתיכות ספגטי. תכלס, משלבים ארוחת צהריים עם הקינוח. מה יכול להיות יותר טוב מזה? את הגלידה הזו תוכלו למצוא במרידה, ונצואלה, בחנות שמוכרת יותר מ-900 סוגי גלידה שונים.

 

גלידת מקרוני & צ'יז

 

 

7. גלידת מיץ תפוזים ומשחת שיניים

הגלידה הזו, הגם שנראית אמיתית לגמרי, לא באמת קיימת, אבל תודו שהרעיון שלה מסקרן (NOT). קופסא של בן & ג'רי'ס גרמה לנו להאמין שיש באמת טעם כזה, וחיפשנו אותו בכל רחבי הרשת. כאמור, מסתבר שזו המצאה בלבד.

 

 

 

 

8. גלידת קונדום

גלידה קצת סוטה, אין מה להגיד. הוראות ההפעלה אומרות שיש לנשוך את הקצה, וגלידת השוקולד שבפנים פשוט תזרום החוצה. כנראה היוצרים החליטו שאם הם היו שמים בפנים גלידה וניל, זה היה קצת יותר מדי לסועדים. בצדק.

 

גלידת הקונדום. לתת ביס בקצה

 

 

9. גלידת פקאן

תשאלו – מה קשורה גלידת פקאן בנאלית לרשימת הטעמים המשונים שנכתבו פה? מאחר ומדובר בטעם yes, pecan של בן וג'ריז, שעשו מחווה לפני ארבע שנים למשפט המפורסם של הנשיא אובמה (yes, we can), החלטנו שיש לה מקום ברשימה, ומי יודע, אולי יום אחד נזכה לקבל גלידת B&B בננה וביסקוויטים (רשמתי פטנט) או גלידת "שרה שרה שיר שמח". קדימה נסטלה או שטראוס, מי מרים את הכפפה?

 

הגלידה של הנשיא אובמה

 

לכותבת היתה בחילה בסוף הכתבה *

תגובות (0)
הוסף תגובה