יפה דרעי: הרגעים שנותנים לי כוח. הנאום המלא מהייד פארק נשים

מה אפשר לעשות ומה אפשר לומר בחמש דקות? הכול תלוי בתפיסה. שאפשר גם אפשר. כשחמש דקות הן ביטוי יומיומי לפרק זמן חסר ערך, "תוך חמש דקות אני בחוץ", אז אנו מקבלים זמן אבוד שחלף ואיננו. אבל אם היחס לחמש דקות הוא יחס ערכי משמעותי, אז אפשר ללמוד את כל הש"ס.

 

לכל אדם בחייו יש רגעי שיא, של שמחה והצלחה, לעומת רגעי שיא של קושי והתמודדות. ובשמחה כמו בקושי אנחנו מחפשים את הכוחות הפנימיים, את העוצמות שיסייעו לנו לבחור נכון, לבחור מה לחשוב, איך להתנהג, מה להגיב, את מי לשתף ובעיקר מה לעשות.

 

כשמצאתי את עצמי ברגע שכזה בחיי, בחוויות של הצלחות בעוצמה, כשבעלי כבש מקום של כבוד בציבוריות הישראלית ושימש בתפקידים משמעותיים ביותר, אני זוכרת רגעים של התבוננות פנימית לחיפוש אחר מקורות אנרגיה וכוח, שייתנו מענה לשאלה שניקרה בתוכי: למה? למה הגעתי למקום הזה? למה למרכז הבמה הציבורית, לאור הזרקורים שכל כך ברחתי ממנו כל חיי? אני בטוחה, חשבתי לעצמי, שיש לכך תשובה.

 

רגע נוסף אחר בחיי, קשה ומאתגר, שחייב אותי בהתמודדות משמעותית, בתקופה שבה נלחם בעלי על שמו הטוב, מול תקשורת עוינת וגורמים נוספים שהמהפכה הספרדית הייתה לצנינים בעיניהם. ושוב מצאתי את עצמי מחפשת כוחות נפש שיתנו לי מענה לשאלה הקשה, מה התפקיד שלי בעת הזאת?

 

צפו בתמונות מאירוע ההייד פארק של אונלייף ונעמת

 

צפו בנאום המלא של יפה דרעי:

תגובות (0)
הוסף תגובה