מבחן השוואה: מה הלק הכי שווה? הצבעים הלוהטים של הקיץ

השנים האחרונות היו טובות לתעשיית הלקים, המניקור, הפדיקור ומה שביניהם. המשבר הכלכלי הוביל את הצרכניות להצטייד במוצרי קוסמטיקה זולים יחסית, והפופלאריות של רשתות חברתיות כפייסבוק ואינסטגרם אפשרו לחלוק במהירות ובקלילות את המריחה האחרונה עם כל העולם.

 

במקביל התקשורת החלה לסקר באובססיביות את צבעי הציפורניים של אושיות פופ-אופנה כמו קייטי פרי, זואי דשנל וריהאנה ומאמרים על צבעי הלקים הלוהטים ביותר לעונה החלו לצוץ בכל פורטל יופי שמכבד את עצמו. גם בישראל, ארץ חמה עד לוהטת, שבה מסתובבים בכפכפים וסנדלים על בסיס 24/7, תפסו הלקים מקום של כבוד בארון התמרוקים המקומי והובילו לשינוי משמעותי בשוק: חברות בינלאומית כמו צ'יינה גלייז, ciate ואחרות החלו לייבא מוצרים לארץ ומנגד חברות אופנה כמו קסטרו או עונות פיתחו ליין לקים זול שנמכר ליד הקופה.

 

לקראת פתיחת עונת הרחצה החלטנו לבדוק מה מציע השוק, אילו לקים החזיקו מעמד בשטיפת הכלים והאם המחיר מבטיח גם איכות? התוצאות לפניכן:

 

Power Clutch של ESSIE

וידוי אישי: את הלקים של ESSIE אנחנו אוהבות עוד מהתקופה הניו יורקרית שלנו ושומרות להן אמונים בעיקר בזכות צבעים מדויקים ולא פחות חשוב – שמות הורסים שתמיד מעלים חיוך. ה- Power Clutch, אפרפר רגוע שכמותו, ליווה אותנו למסיבת קוקטייל חצי רשמית יחד עם שמלה כחולה ומבט יודע כל.

מחיר: 51 שקל.

 

משיחה: המברשת רחבה ועלולה להיות רחבה מדי לידיים לא מיומנות. לנו הספיקה משיחה אחת לכיסוי מלא אבל פרפקציוניסטיות יעבירו עוד סיבוב.

 

עמידות: יומיים שלמים ואז התקלפות בצדדים. פייר, קצת מאכזב.

 

הסרה: קלה ומהירה, גם עם אצטון פושטי למדי.

 

שורה תחתונה: מי שהתאהבה בעבר תמשיך לרומן קיצי וקליל.

 

 

סיאטה oil silck

המותג הבריטי עשה עלייה לארץ לא מזמן ומיד כבש את הפאשיסטיות המדהימות. גם פה מקפידים על גוונים מרתקים שהופכים את הבחירה לבעייתית. oil silck הוא בעל גוון זהב מטאלי שאיפשר לנו לתת פרשנות אישית ולא משתלטת לטרנד המנצנץ.

מחיר: 55 שקל.

 

משיחה: נהדרת. מברשת איכותית שמאפשרת לדייק במשיחה על הציפורן וכמעט לא מאפשרת לעשות טעויות.

 

עמידות: הופתענו. הלק, על נצנציו והברק, החזיק מעמד במשך ארבעה ימים עמוסי מטלות ועבודות כפיים.

 

הסרה: בעייתית. העמידות הגבוהה שלו הפכה לבלתי אפשרית כשניסינו להוריד אותו ועדיין להישאר עם ציפורניים. מומלץ להצטייד במסיר לק עוצמתי במיוחד ולפנק את הציפורניים עם קרם ידיים ייעודי לאחר מכן.

 

שורה תחתונה: לאוהבות השואו שלא ממהרות להחליף צבע כל יום

 

אסתי לאודר beyond black

לק שמגיע עם חותמת האיכות של אסתי לאודר – מותג טיפוח שמאכלס אצלנו חצי ממדף הטיפוח- מעורר ציפיות אוטומטית (במיוחד לאור המחיר הגבוה). ה- beyond black הציע גוון ירוק עמוק ומלכותי שהתיישב לנו טוב על ג'ינס וטישרט במעין שדרוג לא מורגש אבל רציני.

מחיר: 90 שקל.

 

משיחה: גרועה. לא ברור אם בגלל מקדם הציפיות הגבוה או הנתונים בשטח, אך הנסיינית שלנו חזרה מעט מזועזעת. המברשת לא נוחה, הצבע נוזלי מדי והגוון דרש שלוש משיחות לפחות.

 

עמידות: לא מוצלחת. תוך יום הלק כבר החל להתקלף בקצוות.

 

הסרה: פשוטה ומהירה. שני סיבובים עם צמר גפן ואת בחוץ.

 

שורה תחתונה: כגודל הציפייה, כך גודל האכזבה.

 

קרליין 336

אנחנו מחבבות את המהפך התדמיתי שעברה חברת קרליין הישראלית בשנה האחרונה בניצוחו של מאפר הבית עומר אסף. האריזות הוחלפו, מברשות איפור שוות יצאו לשוק וגם קולקציית הלקים התעדכנה. גוון 336 מציע צבע בורגנדי עמוק שצוות לסקיני וטי אפורים ביום של סידורים.

 

 

מחיר: 35 שקל

 

משיחה: מודות – מברשת ה'מקסי ברש' הרחבה קצת איתגרה אותנו בהתחלה, אבל ברגע שמבינים את הטריק המריחה רצה די בקלות. גם פה הספיקה משיחה אחת של צבע כדי שנצא מרוצות.

 

עמידות: בינונית. אחרי יומיים וחצי כולל שטיפת כלים ועבודה ממושכת על המחשב הלק החל להתקלף בקצוות הציפורניים.

 

הסרה: נדרש מאמץ מצד האצטון, אבל לא משהו לספר עליו הביתה.

 

שורה תחתונה: מוצר ישראלי שעושה את העבודה, אבל לא מצליח לרגש.

 

 

בובי בראון VALENTINE RED

פעם, לפני שכל גווני הסורבה עברו מהמקרר לארון הבגדים ולמדף הקוסמטיקה היינו מסתפקות בלק אדום. אדום בוהק, שוצף ופתייני שפיזר זוהר הוליוודי בכל אשר הלך. הרד וולנטיינ'ס של בובי בראון הזכיר לנו את הזוהר ההוליוודי הזה והוסיף נגיעה מודרנית שסחטה מחמאות גם מהסובבות.

מחיר: 65 שקל.

 

משיחה: נהדרת. מברשת דקה, אך לא דקה מדי וידית אחיזה נוחה ועגולה שמאפשרת גם לנשים עם יד פטיט להחזיק אותה בביטחון.

 

עמידות: מרשימה. זהו אחד הלקים שיובשו במהירות שיא ללא שימוש בעזרים חיצוניים והחזיק מעמד בצורה מרשימה במשך שלושה ימים רצופים לפני שהראה סימני כניעה.

 

הסרה: לא קלה במיוחד. נדרשה נחישות ועקשנות, במיוחד כי התעקשנו למרוח שתי שכבות.

 

שורה תחתונה: מוצר מוצלח שמתעלה על טרנדים עונתיים.

 

קולורמה של מייבלין גוון 6, ורוד סוכריה

לאחרונה יצאה מייבלין ניו יורק במהלך שיווקי מסחרר – אסופת לקים בצבעי קיץ עליזים ובוהקים שמתכתבים עם סגנון הקולור בלוק ומציעים מוצר מפירמה טובה במחיר רצפה – 9.99 ? עד סוף 2013. גוון מספר 6 נמסר לנערה יותר רכה בשנים להתנסות מתוך תפיסה כי זהו קהל היעד העיקרי של המוצר החדש.

 

מחיר: 9.90 עד סוף 2013

 

משיחה: הצעירה דיווחה כי מדובר בצבע חזק, עוצמתי שדורש משיחה כפולה על מנת למצות ממנו את המרב. היא ציינה כי המברשת הייתה רכה מדי לטעמה מה שהקשה על המריחה.

 

עמידות: בינונית. בקושי יומיים של חיים צפופים בפעילויות. יצוין כי ביומיים הללו זכתה המשתמשת למחמאות על הצבע החדש.

 

הסרה: קלילה, אפילו קלילה מדי.

 

 

שורה תחתונה: לצעירות חובבות טרנדים עם הפרעת קשב.

 

OPIFUNNYBUNNY

OPI הם אחד המותגים הותיקים בשוק טיפוח הציפורניים ועד לחדירתם לשוק של 'ESSIE' הם שלטו ביד רמה על מדפי המניקוריסטיות העירוניות. מדובר במותג שמתמחה בלקים וזה ניכר. הגוון הלבנבן של 'פאני-באני' נמסר לכלה עתידית על מנת שתחווה את דעתה לקראת החופה. ביחסי הציבור של המותג ציינו כי מומלץ למרוח שתי שכבות לתוצאה מוצלחת.

 

 

מחיר: 65 שקל.

 

משיחה: עדינה ואיכותית. הנסיינית ציינה כי מדובר באחת המברשות המקצועיות שנתקלה בהן אך גם סייגה כי נאלצה למשוך לפחות שלוש שכבות למראה אטום. לא חסכוני במיוחד שמסתכלים על מחיר הבקבוק.

 

עמידות: מוצלחת מאוד. ארבעה ימים בלי סדק אחד.

 

הסרה: נורמטיבית, במיוחד אחרי שלוש שכבות.

 

שורה תחתונה: מי שאוהבת מראה נקי וחלק או לחילופין צועדת לחופה תשמח לקבל אותו.

 

רבלון – 480 (גוון מנטה)

אחד הגוונים הנחמדים שנתקלנו בהם הוא גוון המנטה של רבלון. השילוב בין כחול וירוק בהיר משדר לנו רעננות חו"לית והצבע הזה הצליח להעיר גם תלבושות שחורה סטנדרטית שנחרשת כבר שנים.

 

 

מחיר: 20 שקל

 

משיחה: המברשת בעייתית ומשאירה פסים על הציפורן. רק אחרי שהגדלנו את כמות החומר בכל משיחה הצלחנו להתגבר על הבעיה.

 

עמידות: סבירה פלוס. הלק החזיק מעמד שלושה ימים, אבל יום אחרי המשיחה כבר החלו להתגלות בקיעים קטנים בקצוות הציפורניים.

 

הסרה: נעימה, בלי בעיות מיוחדות. לעיתים נדרש להפעיל לחץ רגעי כדי להסיר את הכל.

 

שורה תחתונה: רק לשפר את המברשת ואתם שם.

 

 

קולור קלאב HYDRANEGA KISS

מותג ניו יורקרי שנמצא בשימוש בעיקר אצל  מניקוריסטיות מקצועיות ואנחנו מבינות למה. הלק בגוון תכלת בהיר התיישב לנו נפלא על הלוק האתני של הקיץ הקרוב וזכה לחנוך איתנו את הפלטפורמות החדשות של העונה. נייס!

 

 

מחיר: 29 שקל

 

משיחה: מקצועית ופשוטה. גם נשים שנוהגות לעשות את הציפורניים באוטו בדרך לעבודה יצאו נשכרות עם הלק הזה, פשוט כי קשה לפספס אותו.

 

עמידות: ממוצעת. יומיים פלוס-מינוס.

 

הסרה: דרשה מעט ביטחון עצמי ושילוב בין שני מסירי לק, אבל בסוף הצלחנו.

 

שורה תחתונה: מוצר מקצועי גם לחובבניות .

 

פופה Holographic Taupe

מותג האיפור האיטלקי יצא בסדרת לקים זעירה (5 מ"ל) שחילצה קריאות שמחה מהנסייניות. מסתבר כי מריחת לק בדרך לאנשהוא (עבודה\דייט\מסיבה\חברות) הפך למנהג לגיטימי וכי בקבוק לק צעיר הוא פתרון נהדר לקלאץ' השגרתי. הצבע – שהזכיר שימר נוזלי –  נמשח לכבוד אירוע משפחתי שדרש לבוש רשמי וחזר עטוף במחמאות.

 

 

מחיר: 20 שקל.

 

משיחה: נקודת החולשה של הלק הזעיר. מברשת לא נוחה, לא קשיחה וקצת מייאשת.

 

עמידות: יחסית ללק שמערבב גוון מטאלי, פופה הוכיחה עמידות מרשימה של יומיים וחצי בלי קילופים.

 

הסרה: כמו טיול בפארק, סיבוב וחצי במסיר הלק ואת בחוץ.

 

 

שורה תחתונה: לא הלק הקבוע שלך, אבל פתרון מעולה בדרך לאנשהוא.

 

קסטרו KAZAVONA R

חברת האופנה הכל-ישראלית שולחת את ידיה לפתרן מקיף על כל צרכיה של הישראלית הממוצעת. מאופנה ונעליים דרך הלבשה תחתונה ואביזרים ועד אופניים ובגדי ים. בשנה האחרונה התייצבו ליד הקופות גם גווני לק פופלאריים במחיר שווה לכל נפש ואנו צופות כי המגמה תתרחב.

 

מחיר:  30 שקל.

 

משיחה: בסדר. המברשת בסדר, הצבע בסדר אפילו הידית השחורה בסדר ומאפשרת אחיזה הולמת וממזערת נזקים.

 

עמידות: יומיים, בקושי. אבל ביומיים הללו עצרו אותנו פעמיים לשאול של מי הלק.

 

הסרה: קלילה וללא רווחים. כאילו מעולם לא היינו פה.

 

שורה תחתונה: אם מתחשק לך להתפנק ליד הקופה – לכי על זה.

 

שיק מטאלי 911

שיק הוא אחד המותגים הפופלאריים ביותר בקרב חובבות הלקים בישראל ולא במקרה. הוא פורש בפנייך קשת צבעים מרהיבה, מציע מחיר הוגן ובעל פריסה רחבה באלפי נקודות מכירה. האדום המטאלי היה קצת עוצמתי מדי בשבילנו וחובבת דרמות ושחקנית לעת מצוא קיבלה אותה להתנסות ואף הופיעה איתו על במת חובבים.

 

מחיר: 20 שקל.

 

משיחה: סמיכה. הלק העשיר היה סמיך מדי במקרים מסוימים והצריך תיקונים רבים כדי להתיישב טוב על הציפורן. מצד שני – לגמרי שווה את המאמץ.

 

עמידות: לא רעה בכלל – שלושה ימים של פעילות אינטנסיבית, כולל הקמת סט ודייט

הסרה: לא משהו. שיק דרש מהנסיינית להתאמץ ולעבוד קשה. יש דברים שפשוט לא מוכנים לעזוב אותך.

 

שורה תחתונה: לחובבות דרמה עם זמן פנוי.

תגובות (0)
הוסף תגובה