הדור הבא של משחק מקדים: הלבשה תחתונה רוטטת

חברת דורקס האוסטרלית פירסמה השבוע המצאה חדשה עבור זוגות שמנהלים מערכת יחסים בשלט רחוק – ה-Fundawear. הפאנדרוור, משחק מילים בין fun (כיף, הנאה) ו-underwear (הלבשה תחתונה), שמתיימרים להיות הדור הבא של משחק מקדים בין זוגות. בעזרת אפליקציה חדשה בטלפון הנייד, ניתן לגרום לבן הזוג לרטוט במקומות אסטרטגיים במיוחד, גם אם אתם לא נמצאים לידו.

 

בחברת דורקס מתייחסים לגאדג'ט החדש בתור "התשובה ליחסים בשלט רחוק" ומדברים על החשיבות של לתת לנאהבים שלא נמצאים זה לצד זו, לגרות ו"לגעת" אחד בשני, גם אם יש ביניהם אוקיינוס.

 

עבור הסקפטים בינינו, יש גם הסבר ליכולות הטכנולוגיות של ההלבשה התחתונה הרוטטת: מדובר באותה טכנולוגיה שגורמת לטלפונים הניידים שלנו לרטוט ומפעילה 5 חיישנים בכל קאפ של חזיה ועוד 6 בתחתונים. הכי קרוב למגע אדם, לפחות על פי חברת "דורקס".

 

צפו בסרטון שמסביר את פעילות הפאנדרוור:

 

 

בסרטון ניתן לראות כיצד פועלים הפאנדרוור: הגבר מפעיל את החזייה של בת זוגו, ולמרות שהם לא ביחד בחדר, היא מצחקקת ואומרת "זה ממש מרגיש כאילו אתה נוגע בי".

 

למען האמת, כשרואים את הוידאו, אי אפשר לא להיות נבוכים במקצת מהסיטואציה, או לפחות לא ממש מגורים ממנה. במקום לקרב בין אוהבים שהגורל הפריד ביניהם, נדמה כי הפאנדרוור פשוט נועד לקצר את תהליך הפורפליי, המשחק המקדים, כפי שאנחנו מכירים אותו.

 

כלומר, אולי בשלב הראשון באמת זוגות יוכלו להרגיש את בן זוגם "נוגע בהם" באמצעות הפאנדרוור, אבל מה השלב הבא? אחד מבני הזו שירצה לעשות סקס היום בערב, ואין לו ממש כוח להשקיע במשחק מקדים והגירוי של בן הזוג, יכול להתחיל את ה"עבודה הקשה" בלי להתאמץ, פשוט ע"י הפעלת אפליקציה, ואז כשהם יגיעו הביתה, בן הזוג כבר מוכן ומזומן לקראתם?

 

בעיניי, הפאנדרוור הם פשוט צעד נוסף ועצלני שינוון בעוד דרך את מערכת היחסים כפי שאנחנו מכירים אותה כיום. בהחלט אפשר לוותר.

תגובות (0)
הוסף תגובה