הרפובליקנים טוענים: הילרי קלינטון זקנה מדי

גבר רפובליקני, מה יש לו בחייו? סיגר נחמד, תיק מניות מנופח ומושב טוב בכנסייה בימי ראשון. ומה יעשה גבר רפובליקני כשכל העולם הנעים הזה נמצא בסכנה? נכון, יחפש את האישה הקרובה ביותר להאשים אותה. הכירו את הילרי קלינטון, האיום הכי טרי על המפלגה הרפובליקנית בארצות הברית, שלאחר שפרשה מתפקיד מזכירת המדינה כדי לעשות לביתה, הולכת ומסתמנת כמועמדת אפשרית להחלפת הנשיא ברק אובמה ב- 2016.

 

עוד ב Onlife:

 

גברים הם מנוסים, נשים הן זקנות

אז הגבר הרפובליקני נכנס ללחץ. הרי כשהתמודדה בפריימריז לקראת בחירות 2008 הטיחו בקלינטון שהיא לא מנוסה, ושלא תדע מה להגיד כשהטלפון האדום יצלצל ב- 2:00 בלילה. כשזה לא כל כך עבד עברו לשיטה הכי טובה לתקוף נשים – ופשוט קראו לה מכוערת. כולם הרי זוכרים את המערכון המפורסם של טינה פיי ואיימי פוהלר (בתפקיד קלינטון), בו התעצבנה קלינטון על אלה שקוראים לה "Boner Shrinker". נוט טו סלף, אישה חזקה היא אישה מסרסת.

 

עכשיו, כשקלינטון עם רזומה לא פחות עמוס מזה של הנשיא המכהן, עברו הרפובליקנים לאסטרטגיה השלישית שבה משתמשים נגד נשים – וקוראים לה זקנה. כן, בשביל בכירים במפלגה, 66 שנותיה (כמעט) של קלינטון (או אפילו 69 שנותיה אותן תחגוג ב- 2016) הן סימן שעליה להחזיר את המפתחות וללכת הביתה. מעניין, כשהסנטור ג'ון מקיין התמודד לנשיאות מטעם המפלגה הרפובליקנית הוא כבר היה בן 72. אולי הרפובליקנים לא ממש מבינים מה זה זיקנה? אבל האמת היא שהם מבינים לגמרי את הביטוי, הם פשוט חושבים שהוא חל שונה על גברים ועל נשים. נאמר זאת כך, גברים הם מנוסים, נשים הן זקנות. 

 

עדיין יותר צעירה מג'ו מקיין. הילרי קלינטון (צילום מתוך ויקימדיה)

 

כשהילרי קלינטון נושאת כמה נאומים צריך לטפל בזה תיכף ומיד

קלינטון נאלצה להיאבק זמן רב כדי להוכיח שהיא לא רק האישה שביל קלינטון בגד בה עם מוניקה לווינסקי, גם אחרי שהייתה בבית הלבן 8 שנים, והייתה חשופה לאינספור תהליכי קבלת החלטות, נושאים רגישים, סוגיות דיפלומטיות ופיתחה קשרים עם מנהיגים בכל העולם. ברגע שהצליחה להוכיח את עצמה, מיד נורו אליה חיצי ה"לא-מספיק-נשית" החביבים, שהסבירו מדוע, דווקא בגלל שאימצה לכאורה תכונות גבריות, היא לא אישה מספיק טובה. באחד הפרקים של "חברים" מתבדח הבוס של צ'נדלר – "אני דווקא מאוד אוהב את קלינטון", הוא צוחק, "ואת אישתו ביל".

 

אז הגבר הרפובליקני מאוד מאוד בלחץ. כל שני וחמישי מדינה אחרת מאשרת נישואים חד מיניים, ואפילו בית המשפט – אותו ריהט ג'ורג' בוש בשופטים רפובליקניים, מסכים. אחר כך יש כל מיני רפורמות סוציאליות, וכל מיני רעיונות שקשורים לפיקוח על נשק עפים באוויר. מה השלב הבא? חופשת לידה בתשלום? אפליה מתקנת? השם ישמור!  

 

אז ברור שכשהילרי קלינטון נושאת כמה נאומים ציבוריים צריך לטפל בזה תיכף ומיד, ולהזכיר לה שכל דריסת רגל בטריטוריה הגברית, תגרור כמה כלבלבים רפובליקניים להשתין עליה בחזרה. שלא תתפלא, היא הזמינה את זה. 

תגובות (0)
הוסף תגובה