שני נערים בני 15 הצילו ילדה בת 5

שני נערים בני 15 מפנסילבניה הצילו ילדה בת 5 שנחטפה על ידי גבר מבוגר, כשרדפו אחרי מכוניתו על האופניים שלהם.

 

עוד ב Onlife:

 

בשבוע שעבר התקבל דיווח על ילדה בת 5, ג'וסלין רוג'אס, ששיחקה מחוץ לביתה ונעלמה. המשטרה פתחה בחיפושים, ותושבי השכונה נרתמו אף הם, ובמשך כשעתיים הסתובבו השכנים באזור ושאלו אם מישהו הבחין בילדה.

 

שני נערים בני 15, טיימור בוגס וחברו, החליטו להצטרף לחיפושים ועלו על האופניים שלהם. מהר מאד השניים הבחינו בילדה בתוך רכב סאדאן שנהג בו גבר מבוגר, והתחילו פשוט לרדוף אחרי המכונית. הנהג ניסה לחמוק מהם, אבל בתום רבע שעה של מרדף הוא פשוט עצר את הרכב והוציא את הילדה, שרצה מיד אל הנערים. "הוא עצר בראש הגבעה ונתן לה לצאת", מספר הגיבור של היום, טיימור בוגס, "והיא רצה אלי ואמרה שהיא צריכה את אימא שלה".

 

משפחתה ושכניה של ג'וסלין חיבקו את הנערים שוב ושוב ולא מצאו את המילים להודות להם. "הוא הגיבור שלנו", אמרה טרייסי קליי, סבתה של ג'וסלין, אחרי שחיבקה את בוגס, "פשוט אין מילים".

 

המשטרה פצחה במצוד אחרי החשוד. על פי החשד, מדובר בגבר בן 50-70, שפיתה את הילדה לרכב שלו כשהציע לה גלידה.

 

האמת היא שהנערים האלה הם אכן גיבורים. רק בתחילת החודש הושק קמפיין חברתי נגד אלימות מינית, שמציג לנו את האופן בו כולנו יכולים, יחסית בקלות, להפוך לגיבורים, אם רק נשים לב למתרחש סביבנו ולא נחשוש לנקוט עמדה, להציע עזרה, לקחת קצת אחריות. המקרה הזה הוא דוגמה טובה לכך: במאמץ לא גדול מדי, רק בגלל שקצת אכפת להם והם בחרו להשתתף, שני נערים הצילו ילדה קטנה והפכו לגיבורים אמיתיים.

 

תגובות (0)
הוסף תגובה