קייט אפטון מוכתרת כדוגמנית השנה

אחרי שנים של זלזול והפניית כתף קרה מתעשיית האופנה הקשוחה, הסוגדת לרזון חולני 365 ימים בשנה, זוכה הדוגמנית השופעת (יחסית) קייט אפטון להצטרף לשמות ותיקים ומוכרים כמו ג'יזל וקייט מוס.

 

בטקס פרסי הסטייל שיערך השבוע בניו יורק (ב-5 בספטמבר), תקבל אפטון את פרס דוגמנית השנה, לאחר שגברה על יריבות דקיקות אחרות. הטקס, שייערך בפעם העשירית בלינקולן סנטר בניו יורק, יום לפני פתיחת שבוע האופנה, ישודר לראשונה גם ברשת CNN  ב-14 בספטמבר.

 

לכאורה, פרצה אפטון לתודעה בשנת 2010, כשנבחרה להיות הפנים של מותג האופנה Guess, אבל בפועל, עיקר פרסומה הגיע לה משערי ספורטס אילוסטרייטד (כיכבה שנתיים ברציפות על השער בשנים 2012 ו-2013), ומסרטוני הוידאו שלה שרצו מאז ועד היום ביוטיוב, החל מהפרסומת נוטפת הסקס להמבורגר ועד הריקוד הספונטני עם ביקיני קטנטן בשם cat daddy.

 

למעשה, הנ"ל זיכו את קייט אפטון בשם די מפוקפק בעולם האופנה, ורוב האנשים שקובעים (ביניהם אנה ווינטור ושות'), בכלל לא התייחסו אליה כדוגמנית מן המניין.

 

אולם, אין ספק ששנת 2013 היוותה את שנת המפנה עבור הדוגמנית האמריקאית החייכנית. היא כיכבה על 4 שערי ווג שונים (האיטלקי, האנגלי, הברזילאי ואפילו האמריקאי המהולל – סוג של תו תקן לכל דוגמנית בשאיפה), והיא משתתפת בסרט "אישה אחרת", לצידה של השחקנית קמרון דיאז שיצא בהמשך השנה.

 

קייט אפטון והשער לווג אמריקה שבישר על המהפיכה

 

בנוסף, לאחר שאפטון הביעה רצון להיות חלק מהדוגמניות שהקריירה שלהן זינקה לאחר שלוהקו למלאכיות של ויקטוריה'ס סיקרט, ונענתה בשלילה בצורה בוטה במיוחד (סוכנת של המותג התראיינה לניו יורק טיימס ואמרה שהם לעולם לא ייקחו את אפטון לשורותיהם "מפני שהיא נראית כמו אשת כדורגלן בלונדינית עם פנים שכל אחת עם מספיק כסף יכולה להשיג").

 

זמן קצר לאחר מכן, השתמשו במותג בתמונות של אפטון ופירסמו אותן כחלק מהקטלוג החדש. אפטון ההמומה שיגרה הודעה כועסת לעיתונות,  וויקטוריה'ס סיקרט נאלצו לאכול את הזנב על הדברים שאמרו ולהודות כי רצו לרכב על ההצלחה לה זוכה הדוגמנית בימים אלו.

 

פרס דוגמנית השנה הופך את אפטון לדוגמנית מן המניין, אחרי שבכירי עולם האופנה התייחסו אליה כאל קוריוז חולף, פצצת סקס ובעיקר "שמנה מדי כדי לדגמן בגדי מעצבי על". אפטון פותחת צוהר לדוגמניות עם חמוקיים, ומאפשרת לנו לחלום על עולם בו דוגמנית השנה תהיה גם פלאס סייז. אולי בשנה הבאה.

תגובות (0)
הוסף תגובה