בית ספר ללימוד אמנות המין האוראלי נפתח ברוסיה

במוסקבה נפתח לאחרונה בית ספר ללימוד אמנות המין האוראלי. כן, אתן קוראות נכון.

תמורת כ- 3,500 רובל רוסי (כ- 113$) יזכו המשתתפות בקורס אינטנסיבי בן שלוש וחצי שעות  אשר במהלכו הן תלמדנה כיצד להשתמש בפה ובידיים במטרה להביא את הפרטנר לאקסטזה מינית בלתי נשכחת. ולמה רק משתתפות? ובכן, הקורס מיועד לנשים בלבד כי גברים, כידוע לכל, כבר מומחים בכל הקשור בעינוג בת זוגן.

מלבד אימונים מפרכים על פין מפלסטיק, בבית הספר מבטיחים להקנות לנשים מיומנויות חשובות אחרות כגון: "הדרך הנכונה להלביש את הקונדום על איבר המין של הפרטנר" או "כל הנקודות החשובות בגוף הגברי והנשי".

בפרסומת לבית הספר הזה מצהירים הבעלים כי מטרתם איננה רק ללמד את הטכניקות הבסיסיות והמתקדמות של מין אוראלי, אנאלי ו"קלאסי", אלא גם "ללמד אותך באופן מלא כיצד להשתמש בפוטנציאל הארוטי שלך ושל שותפיך". למה ללמוד מהחיים, עם פרטנר אוהב ואכפתי, כשאפשר לדעת הכל בקורס מזורז של פחות מארבע שעות?

ואם נניח לרגע לציניות ונתייחס לעצם קיומו של הקורס הזה ברצינות, נגלה אמת עצובה מאוד. גם אם, איכשהו, נסכים לקבל את העובדה שסודות המין יועברו באמצעות קורס מכני ותרגול ולא באמצעות למידה אינטימית ומהנה, עדיין קשה להאמין שנשים תלמדנה כיצד לענג גוף גברי אבל גברים יהיו "חופשיים" מהלמידה הזו.

בשורה התחתונה, המסר של פתיחת קורס כזה הוא שמין עדיין "שייך" לגברים והם אלה שאמורים ליהנות ממנו. התפקיד של נשים הוא ללמוד איך לגרום לזה לקרות – מהחיים או בתשלום.