מיילי סיירוס out – בטי ווייט in?

נראה אם מיילי סיירוס תגיב גם על זה: השחקנית בטי ווייט בחרה לעשות פרומו לתוכנית המתיחות שלה Off Their Rockers באמצעות פארודיה לקליפ המדובר של הגברת סיירוס. ווייט אומרת בסרטון: "יש לי רעיונות איך לקדם את התוכנית החדשה שלי, כך שהצעירים ידברו עליה", וכך קורצת למיילי ולניסיונות (וההצלחות) שלה למשוך תשומת לב בכל מחיר.

 

 

מצאו את ההבדלים: מיילי סיירוס על כדור הברזל

 

ווייט, אחת הקומיקאיות והשחקניות הנפלאות שיש היום, לא נותנת לגיל (היא בת 91!) להאט אותה ובפרומו היא רוכבת על כדור ברזל ענקי, בדיוק כמו שמיילי עשתה, בהבדל אחד: בטי לבושה ומיילי, ובכן, ויתרה על הבגדים. לקינוח מנשקת ווייט פטיש ומבקשת שיארגנו לה אצבע ענקית מספוג. רק היה חסר שבטי תשרבב לשון כמו מיילי…

 

שבעה פרסי אמי ויותר משישה עשורים על הבמה, הפכו את בטי לאייקון תרבות והיא די יכולה להרשות לעצמה לעשות צחוק ממי שהיא רוצה, כולל מעצמה. אחד הרגעים הזכורים של ווייט בשנים האחרונות היא הפרסומת המצוינת שעשתה לחטיף סניקרס בהפסקת הפרסומות של הסופרבול ב-2010 ובו לא היססה לצחוק על עצמה – גרוטאה.

 

הפרסמות המעולה לסניקרס בכיכובה של בטי ווייט

 

בעקבות הפרסומת המדוברת היא זכתה להתארח בכמה תוכניות בידור, בהן בתוכנית האירוח של אלן דג'נרס, וגם שם היא גנבה את ההצגה. במהלך הראיון היא הגדירה מחדש את המושג מודעות עצמית, למשל כשסיפרה שלא פחות מ-5,000 איש הצטרפו לקבוצה בפייסבוק שקראה לה להופיע בתוכנית סטרדיי נייט לייב. "5,000 איש זה יותר ממספר האנשים שאיתם יצאתי", היא אמרה בהומור משובח, שלא מזכיר בכלל את הדמות הנאיבית והטיפשונת של רוז ניילנד מ"בנות הזהב". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה