מירי בלקין: סיפור ההצלחה של כנרת ו-2 הבנות שלה

33 שנים אני במקצוע ואת המתמידים אני תמיד זוכרת. אני לא אשכח איך לפני  16 שנה נכנסה לקבוצה שלי בתל אביב אישה, צעירה ויפיפיה בת 30, כנרת שמה. אני זוכרת היטב את הכניסה שלה כי את החיוך הדומיננטי שמלווה אותה תמיד אי אפשר לפספס.

 

במשך חצי השנה הראשונה היא הורידה 18 ק"ג, ושמרה על ההישג בעזרת הביקורים הקבועים בקבוצה במשך חמש שנים ברציפות, הישג לא מבוטל בכלל.

 

תוך כדי הביקורים שלה היא הביאה את מאי, בתה הבכורה, לחוג הילדים אצלי, ובמשך תקופה ארוכה כנרת הגיעה בכל שבוע לשני החוגים – עבור בתה ועבור עצמה. מדובר במחויבת יוצא דופן וראויה לציון. הנושא, מן הסתם, היה בחשיבות עליונה אצלן.

 

גל, בתה הצעירה של כנרת הצטרפה לחוג הילדים בגיל 8 ובמשך כשנה הצליחה להשיל ממשקלה  17 ק"ג! תארו לעצמכם את השינוי העצום שחל בה – גם פיזית ובטח גם פנימית.

 

ואז – לפני 9.5 שנים נולדה לכנרת בת נוספת, שי המתוקה. סביב ההריון כנרת שוב מצאה את עצמה עם עם 25 ק"ג של משקל עודף, אבל היא לא ויתרה, ונכנסה לתהליך מיד אחרי הלידה. היא החליטה שרק היא יכולה לשמש מודל חיקוי לבנות שלה ועשתה את זה –  היא הורידה 25 ק"ג בשנה מיד לאחר הלידה.

 

בסרטון הזה הן מספרות, שלוש הנשים הנהדרות האלה, על הדרך שהן עברו ועל הראייה שלהן היום. אני אוהבת אותן מאוד, בטוחה שגם אתם תתאהבו.

 

http://www.miribelkin.co.il/VideoPage.aspx?id=26

 

 

ומה קורה איתן היום?

כל השנים האלו כנרת מצליחה לשמור על המשקל מאוד יפה. גל, בת ה 16, ממשיכה להגיע כל שבוע, ומאי הספיקה בשנים שחלפו להתגייס ולהשתחרר. היום היא בחו"ל, מוכשרת, יפיפיה ורזה מתמיד, ילדה מקסימה.

 

מה הסוד אתם שואלים? אין סודות.

כללים פשוטים והם עובדים על אלו שמתמידים. כנרת מצטטת לי עד היום: "אצלנו בבית אין מגירת ממתקים כי הרי אויבים לא מכניסים הביתה. אין דגני בוקר. שותים רק מים. אין משקאות מתוקים ודיאטתים למיניהם". כל המשפחה חיה את השיטה וכמובן שהתמיכה היא מקיר לקיר. המשפחה, כמו כל משפחה, יוצאת לאירועים ולארוחות חג או למסעדות – ובסופי השבוע, כמו שאני תמיד אומרת, מותר להרפות קצת. האבא, למרות שהוא לא ממורידי המשקל, הוא תומך נלהב וכמובן שבעזרת שניהם – גם הבנות הצליחו.

 

 

מבחינתי, ההקפדה היא מעמד השקילה וההרצאה. ההרצאה היא סוג של שיעור בבית ספר. ומבחינת כנרת, השיעור נועד כדי להוביל את הילדות להתמדה שמשפיעה עד היום על כל תחומי החיים – הבטחון בבית ספר, בלימודים, עם החברים. השקילה היא רק לצורך בדיקה, מעין מעקב שיעזור לנו להמשיך הלאה.

 

הדבר השני שיש להקפיד עליו הוא תמיד להיות בתנועה, כל אחד על פי העדפותיו. אני, למשל, מקפידה על הצעידה היומית עם אריה (בעלי) בכל בוקר. חורף, קיץ, בחו"ל ובארץ. וגם אצל כנרת, אחת צועדת, אחת רוכבת על אופניים או שוחה. הן לא מוותרות על זה
 – זה כבר חלק מהחיים שלהן.

 

רוצים לשנות ולהשתנות?  קודם כל – גייסו את כל בני הבית,  ואז הדרך להרזייה תהפוך הרבה יותר קלה.

תגובות (0)
הוסף תגובה