רשמים מהשבוע הראשון: הורגשה תחושת שובע

הפוסט הראשון שלי נפתח מלא תקווה. תקווה לכך שמשקה קפה באלאנס יועיל לי, יעזור לי לחוש תחושת שובע ברגעים בהם אני נתקפת תחושות רעב בלתי נשלטות.

 

ביום חמישי האחרון הגיע המשלוח של משקה קפה באלאנס של עלית. בקופסת משקה הקפה ישנן 20 שקיות ארוזות – אחת לכל כוס. עד כאן סבבה, אבל איך הטעם?

הצד הסקרן שלי אמר לי "יאללה לעבודה תכיני קפה", ואילו הצד המתון אמר "שתית היום כבר 3 כוסות קפה, חכי למחר". זרמתי עם האני המתון.

 

יום א'. מתעוררת בבוקר ועולה על המשקל

 

 

כן כן, היעד הוא 55 ק"ג. כפי שהיה לפני ההריון האחרון. עוד 7.5 ק"גto–go .

מדליקה את הקומקום ומכינה את הקפה. אני אוהבת את הקפה שלי עם 2 סוכר + כפית שוקולית וללא חלב. מכיוון שהחלטנו שעוברים למשקה קפה באלאנס אז דברים צריכים להשתנות. אין יותר כפית שוקולית ואין יותר 2 סוכר. טוב לא נגזים, בינתיים מורידה את השוקולית. הסוכר ירד בשלב הבא.

 

 

 

להפתעתי הגמורה הקפה טעים לי. חזק ומריר אך לא מדי, והכי חשוב – ללא טעמי לוואי.

סדר הקפה שלי מאוד קבוע:

  1. הראשון ב-7:00 בבוקר, לפני שיוצאים לגן.
  2. השני ב-8:00, כאשר אני מתיישבת על המחשב.
  3. השלישי ב-20:00 בערב, לאחר המקלחות וההשכבות של הילדים.

 

מכורה למתוקים, שונאת כושר. מה עושים?

 

 

קארין שי, אם לשניים, נלחמת ב-7 ק"ג מיותרים שיושבים עליה. האם היא תצליח למצוא את האיזון שהיא מחפשת? בלוג מיוחד

 

 

בין לבין, אם ישבתי בבית קפה או התארחתי במקום כלשהו, אני יכולה לצרוך קפה נוסף, אך מכיוון שההמלצה בצריכת הקפה הנ"ל היא עד 3 פעמים ביום אז החלטתי לדבוק בהחלטה, ועל הדרך גם לשלוח איזשהו מסר חברתי לבתי הקפה.

 

הקפה של שעה 7:00 עבר נפלא, כמו גם הקפה של שעה 8:00. בשעה 10:00 הבטן החלה לקרקר. קריאה לארוחת בוקר. עד הצהריים הכל התנהל כרגיל, לרבות ארוחת הצהריים הקבועה. לאחר ארוחת הצהריים, הרצון לנשנושים תמיד נמצא שם, ואני מנסה לעבוד על דחיית הסיפוקים המיידית שלי. לכן, אף על פי שאני לא שותה קפה בצהריים (הבטחתי שאני נצמדת להוראות) אני נלחמת עם עצמי ומוותרת על נשנושים. אפשר לסמן וי ראשון.

 

 

 

את ארוחת הערב אני עורכת בשעה 18:00, והקפה של 20:00 מגיע בתזמון מושלם עבורי. גילוי נאות: בין ארוחת הערב לקפה נשנשתי מעט במבה עם הילדים. אני מכירה את עצמי מעט, ובשעה 22:00, אני כבר מודעת, נכנס בי רעב בלתי נשלט. אך אפוא, הפעם, פתאום הוא נעדר. תחילה לא ייחסתי לזאת חשיבות והלכתי לישון. למחרת ובהמשך השבוע הפך סדר היום הנ"ל לרוטינה קבועה.

 

רשמים מהשבוע הראשון: תחושת שובע חלקית הורגשה, בעיקר בשעות הערב המאוחרות, אך אני אופטימית לבאות. אולי הגוף צריך להתרגל. משהו אחר שימח את ליבי בקפה או בכל התהליך הזה . יש לי בעיה קטנטונת ואישית.

האמת היא, נשים רבות מכירות את הבעיה הזו. פעילות המעיים היא איטית (כולם קוראים עכשיו שאני והשירותים לא חברים הכי טובים, פאדיחה!) כן, אין מה לעשות, התרגלתי להכנס פעם ב-3 ימים לשירותים. אך בשבוע בו צרכתי את משקפה קפה באלאנס, הפלא ופלא – אני מבקרת מדי יום.

 

מבחינתי זהו הישג גדול ואני מייחסת למשקה קפה באלאנס חשיבות גדולה מאוד בעניין. אני רק מקווה מאוד שזה ימשיך

 

מבטיחה לעדכן (וגם שינוי במשקל אם יהיה – הלוואי)

תחזיקו לי אצבעות,

קארין

תגובות (0)
הוסף תגובה