הזמרת הקטנה שהפתיעה את העולם

אם לשפוט על פי כמות תחרויות הכישרונות שרצות עכשיו בטלוויזיה, עוד אפשר לחשוב שכל מדינת ישראל מאוכלסת על ידי אנשים עם קול נדיר (חוץ מאתנו, כמובן). בעצם, לא מדובר רק במגמה ציונית, אלא כזו שכבר מזמן כבשה את העולם, ולמעשה חילקה אותו לשניים: כאלו שכבר עמדו בתור, נבחנו, הצטלמו ואז נקטלו על ידי שופטים אכזריים ועל גבי מסך הטלוויזיה וכאלו שפשוט עוד לא הספיקו לעבור את זה.

אבל מדי פעם באמת נולד איזה כוכב שבולט בכישרון יוצא דופן, ואפילו כזה שמצליח לחצות את גבולות ארצו ולהפוך לתופעה בינלאומית. לפני כמה שנים היתה זו סוזן בויל הבריטית, שהצליחה להפתיעה את כולם עם כל זמיר ומראה שאממ..די רחוק מזה.

 

הנה תזכורת למי שלא זוכר, או למי שסתם רוצה להתרגש שוב:

 

 

ממש לאחרונה נפוצה ברשת תגלית מוכשרת חדשה, שהגיעה כל הדרך מהולנד. הילדה אמירה וויליגאחן היאבסך בת תשע, אבל כבר היממה את שופטי "Holland's Got Talent", אחרי ששרה להם קטע מתוך האופרה "ג'יאני שיצ'י", ואם זה לא מספיק, אז מסתבר שהיא מעולם לא למדה שירה באופן מקצועי, אלא פשוט נהגה לשים לעצמה קטעי אופרה ולשיר יחד איתם. "אח שלי ניגן על כינור", סיפרה הכוכבת העולה, "ומאוד רציתי לעשות גם משהו…אז חשבתי שאני יכולה לשיר…שמעתי קטעי אופרה וגיליתי שהם מאוד יפים וככה התחלתי לשיר". נו, אז מי אמר שהילדים של היום אוהבים רק ג'סטין ביבר? 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה