נחש מי בא לסעוד

אומרים שילדים וחיות תמיד גונבים את ההצגה – וכמה שזה נכון. הרי מספיק לשים תמונה של הכלב שלכם ישן על הגב או סרטון של החתול שלכם נרדם לכם על המקלדת על מנת להשיג עשרות לייקים ותגובות נלהבות. ואם כלב או חתול ממוצעים וסטנדרטיים הופכים ללהיטים ברשת, אתם יכולים רק לתאר איזו תגובות קיבלו היצורים הכי חמודים בעולם.

 

הראשון הוא טדי בר, ולמרות מה ששמו מרמז הוא ממש לא דוב אלא דווקא דורבן קטן וחמוד, עם חיבה מיוחדת לדלעת. עד כמה מיוחדת? בשביל זה תאלצו להגביר את הסאונד ולשמוע.

 

 

 

עוד חיה שיודעת להתענג על אוכל שאנחנו בדרך כלל נוהגים שלא לייחס לו יותר מדי חשיבות היא הדביבון שבסרטון הבא, שנהנה מאשכול ענבים כאילו היה מדובר בעוגת קצפת לפחות. מה גם שהוא יושב כל כך יפה כל שולחן האוכל ואוכל בנימוס, שלא יכולנו שלא להכריז עליו כעל אחד היצורים המקסימים ביותר שיצא לנו להיתקל בהם.

 

 

 

 

אל תתנו לעיניים הגדולות והחמודות של הלוריס האיטי להטעות אתכם. מדובר בחיה ארסית, שיכולה להרוג בני אדם על ידי נשיכה. אבל לפני שאתם מכריזים עליה כעל אוייבת הציבור מספר אחד, כדאי שתדעו שהיא נמצאת בסכנת הכחדה, משום שבדרום מזרח אסיה נוהגים לצוד אותה כדי להשתמש בעיניה לרפואה המסורתית. אם זה לא מספיק לכם על מנת לעבור לצד שלה, אתם מוזמנים לצפות בסרטון הזה, בו לוריס איטי מתוק במיוחד מכרסם בננה להנאתו.  

 

תגובות (0)
הוסף תגובה