הדרך הקלה לסחוט מחמאות תוך חודש

הכתבות הקודמות של קארין שי: 

 

היי לכולם. השבוע סיימתי את תקופת ההתנסות שלי עם משקה קפה באלאנס של עלית.

מדובר בשלושה שבועות. שלושה שבועות של "דיאטה", אם כי לא היה מדובר בדיאטה כלל, כיוון שלא שיניתי כלום בתזונה שלי.

 

שלושה שבועות. שלושה שבועות בהם השלתי ממשקלי 2.6 ק"ג ללא מאמץ ניכר. כל מה שעשיתי היה להחליף את כוסות הקפה הרגילות שלי בכוסות הקפה של עלית באלאנס.

 

נשמע תמוה? בבקשה. מבחינת ארוחות – אכלתי את אותו הדבר בדיוק. מבחינת נשנושים – נשנשתי כמעט אותו הדבר – את הכמעט אסביר עכשיו:

מבחינה פסיכולוגית, כשיש תוצאות אני נכנסת לתוך העניין בכל הכוח – רק צריכה את ההתחלה, את הדחיפה הראשונית – ואז אני מתחילה לרוץ.

 

אצלי זה התבטא בזומבה. לאחר השבוע הראשון של שתיית משקה קפה באלאנס, והירידה במשקל ללא מאמץ שילבתי שיעורי הזומבה והפחתתי (במעט) מכמות הנשנושים. הרי אחרי שיצאתי משיעור זומבה רווי ריקודים וזיעה – לא ממש התחשק לי לנשנש ולהרוס את מה שהשקעתי.

 

אני ממליצה לכל אחד ואחת (בעיקר לעצלנים כמוני) למצוא תחום ספורטיבי שכיף לכם ונעים לכם עימו, והשקיעו בו. אני גיליתי שזומבה מבחינתי זה כמו לצאת למסיבת ריקודים ולהינות ועל הדרך לשרוף קלוריות. אני מדברת בתור אחת שבמשך שנים הייתה נרשמת למכוני כושר, מגיעה לשבוע ולאחר מכן מוצאת את התירוצים הנכונים מבחינתה, ולא ממשיכה. הסוג הוא לבצע פעילות שאוהבים, ולחפש את התמריץ המתאים. אצלי זה היה התהליך הזה שעברתי, בעזרת משקה קפה באלאנס.

 

נקודה חשובה נוספת מבחינתי הייתה תרומתו של הקפה מהבחינה הפיזיולוגית, כלומר, סידור חילוף החומרים בגופי וזירוז פעולות המעיים – שזהו נושא לא פחות חשוב אם לא "ה-".

 

אני בטוחה שהמון נשים יבינו את מצבי (בנושא חילוף החומרים). אם אין יציאות סדירות, לא משנה איזו דיאטה תעשי, התוצאות ישכחו אל מול תחושת הנפיחות. אפשר לומר דמהבחינה הזו הסתדרתי ואני לגמרי מרוצה. ושוב, כאשר דבר אחר מסתדר הוא מושך גם את הבאים אחריו.

 

59.8 ק"ג. רחוקה 4.8 ק"ג מהיעד

 

כפי שאמרתי בפוסט השני, עם האוכל בא התיאבון, ועם הירידה במשקל נכנסתי לשוונג וממש שקעתי בזה. לי ככל הנראה יש לי בעייה עם זינוק בעליה – אבל הדחיפה שמשקה קפה באלאנס נתן לי גרמה לי לרוץ. ומהר.

 

היום, אני בטוחה בעצמי ויודעת שתוך חודש, חודשיים, הזמן לא באמת משחק כאן תפקיד. אני יודע שאני שם, במרחק נגיעה מהג'ינס של לפני ההריון. אני לא ממהרת לנוח על זרי הדפנה, הרי המלחמה הגדולה רק בפתח – לשמור על הקיים לקראת הקיץ.

 

אני בטוחה שאנצח את המלחמה האין סופית בקילוגרמים המיותרים. אני מרוצה מהתובנות שקיבלתי על עצמי בחודש האחרון, ובעיקר מרוצה מהתוצאות. אני חייבת לספר לכם – אנשים נתקלים בי ברחוב ומפרגנים בכ"כ הרבה מחמאות. אמנם, מדובר ב-2.4 ק"ג שהשלתי ממשקלי, אך לאחר הבלוג משבוע שעבר, לא הפסקתי לקבל מחמאות על כך שאני נראית מצוין ואפילו תמיהה לגבי העובדה שאני מספרת על כך שאני לאחר הריון.

 

אפשר לסכם שנהניתי מהחוויה, ואני בטוחה כי אמשיך באותה הדרך בה התחלתי לצעוד. אני מאחלת לכולכם חג שמח (וזהירות מהסופגניות)

 

קארין.

תגובות (0)
הוסף תגובה