סוד ההצלחה של שומרי משקל

חברת "שומרי משקל" או באנגלית, Weight Watchers International, הינה חברה בינלאומית אשר הוקמה לראשונה בארצות הברית בשנת 1963 על ידי עקרת בית בשם ז'אן ניטאץ. המטרה של חברת שומרי משקל היא לסייע לאנשים אשר סובלים מעודף משקל. החברה מפעילה כלים ושיטות מגוונות אשר מאפשרות לאנשים אלו לרדת במשקל ולשנות את אורח החיים שלהם בכדי לשמור על המשקל אליו הגיעו לאורך זמן. כיום החברה פועלת ביותר מ – 30 מדינות בכל רחבי העולם.

 

מה כוללת תכנית שומרי משקל ?

התכנית של "שומרי משקל" עובדת על מתן מידע רב בנושא האכילה. בתכנית מוענקים למשתתפים הרצאות וסדנאות שונות אשר מאפשרים להם לאכול בצורה טובה יותר וחכמה יותר. בסדנאות הללו המשתתפים לומדים יותר על האוכל אותו הם מכניסים לפה וצוברים מודעות גבוהה אשר מאפשרת להם לשמור על הרגלי אכילה נכונים לאורך זמן. בנוסף, בתכנית המשתתפים מבצעים פגישות שבועיות הכוללות שקילה, הסברים שונים וכמובן, תמיכה על ידי חברי הקבוצה הנוספים, תמיכה חיונית מאוד לתהליך הירידה במשקל, תהליך שאינו פשוט כלל וכלל.

 

למי מתאימה תכנית שומרי משקל ?

תכנית שומרי משקל מתאימה לכל אדם אשר מעוניין לרדת במשקל בצורה נכונה ולשמור על המשקל אליו יגיע לאורך זמן ללא כל קושי או בעיה. לרוב, מדובר בתהליך קשה אשר לא ניתן לבצע לבד בצורה נכונה ולכן רבים פונים אל "שומרי משקל" שם יקבלו את התמיכה והמידע הדרוש להם לתהליך הזה.

 

כמובן, כיום יש חיקויים רבים לקבוצת "שומרי משקל" ורבים פועלים על פי השיטות שלהם ולכן, אם אתם מעוניינים להיות בטוחים כי תהליך הירידה במשקל אותו אתם מבצעים יבוצע בצורה נכונה וחכמה ויעניק לכם אפשרות לרדת במשקל באופן נכון וטוב, אל תוותרו על פניה לקבוצת "שומרי משקל" המקוריים או לדיאטנים מוסמכים ומקצועיים אשר ילוו אתכם לאורך כל תהליך הדיאטה בצורה הטובה ביותר.

 

הכי חשוב – אל תנסו לעשות זאת לבד. מדובר בתהליך קשה ומורכב שלא תצליחו לבצע לבד ללא עזרה מאנשי מקצוע מוסמכים וללא התמיכה והליווי החשובים בתהליך.

תגובות (0)
הוסף תגובה