השיטה להרזיה על פי מירי בלקין

כיום קיימות שיטות הרזיה רבות מאוד אך לפני שאתם בוחרים שיטת הרזיה, עליכם לזכור כי כל שיטה מתאימה לסוג אחר של אנשים. זו הסיבה לכך שמומלץ לפנות אל דיאטנית מקצועית ומוסמכת שתאפשר לכם לבחור את שיטת ההרזיה הטובה ביותר עבורכם. בנוסף, עליכם לזכור כי כל הרזיה מתחילה בראש. אם עדיין לא החלטתם שאתם רוצים לרזות ואם לא שלמים עם שיטת ההרזיה שבחרתם, סביר להניח כי לא תצליחו להתמיד בה לאורך זמן.

 

חפשו תחביבים שיהיו חשובים יותר עבורכם מאוכל

אם אתם, כמו רבים, אוהבים אוכל וסובבים סביב אוכל במשך מרבית היום שלכם, עליכם למצוא תחביבים שונים אשר יהפכו את האוכל לחוויה משנית ויעסיקו אתכם בצורה הרבה יותר טובה. כך האוכל יתפוס מקום הרבה פחות חשוב בחיים שלכם ויהיה לכם הרבה יותר קל להתמודד עם דחייה של מאכלים שאתם אוהבים.

 

מוטיבציה לעמוד במשימה

אחד הדברים שיאפשרו לכם לרזות בצורה נכונה, בכל שיטת הרזיה שהיא, הוא מוטיבציה. העמידו כל העת את המטרה לנגד העיניים שלכם ושתפו בה כמה שיותר אנשים. בצורה הזו תהיה לכם הרבה יותר מוטיבציה לעמוד במשימה ותרגישו רצון עז להוכיח לכולם כי אתם יכולים להצליח. דבר אשר יאפשר לכם לרזות באופן נכון יותר ולשמור על ההישגים לאורך זמן רב.

 

האם אני באמת רעב ?

השאלה הראשונה שאתם חייבים לשאול את עצמכם שאתם רוצים לאכול היא "האם אני באמת רעב" ? לעיתים רבות התשובה לשאלה הזו היא שלילית. לכן, לפני שאתם אוכלים משהו או מנשנשים, שתו כוס מים וחשבו האם אתם באמת רעבים או שאתם אוכלים משעמום או חשק שלא חייבים למלא. חשיבה על כך תוביל אתכם להכניס לפה רק דברים שאתם צריכים לאכול ורק מאכלים בריאים אשר יאפשרו לכם לרזות בצורה טובה ובאופן הנכון ביותר עבורכם.

 

לסיכום, אם אתם רוצים להתחיל לרזות, פנו אל אדם מומחה אשר יתאים לכם את שיטת ההרזיה הנכונה לכם וזכרו כי הכל מתחיל בראש, שיטת ההרזיה הטובה ביותר בעולם לא תעבוד אם לא תרצו להתמיד בה

תגובות (0)
הוסף תגובה