לא רק לנשים: גלולה למניעת הריון עבור גברים

זהו. העולם הגיע לקיצו.

אני יושב מול המסך קורא ולא מאמין – מדענים מאוסטרליה המציאו גלולה למניעת הריון עבור גברים. ואני בכלל לא ידעתי שגברים יכולים להיכנס להריון! אה. לא. רגע. זו גלולה שמונעת שפיכה בזמן האורגזמה…אוי. זה עוד יותר נורא.

 

עוד באון לייף:

 

אם זה העולם החדש המופלא שלכן – תודה רבה. אנחנו מוותרים עליו. אם יש דבר שלא נתון למשא ומתן מולכן, יקירותיי, זו האורגזמה שלי עם עצמי. של כולנו. כמה שלא התקדמנו – ממעבר של זחילה לעמידה זקופה ועד ללמוד להגיד "את צודקת" או "בכלל לא השמנת"- יש מקומות מסוימים שנשארנו בהם חיות. וזה העיקרי שבהם.

 

אני לא אכנס פה לדיון הפצת הזרע הגברי, מונוגמיה, גברים "זיינים" ובחורות "שרמוטות". כל אחד ותפיסתו הוא את המערכות השונות הקיימות בין גברים לנשים. הכרתי בחיי גם נשים "זיינות" וגברים "שרמוטים". בסיס התפיסה – גברים רוצים להפיץ את זרעם. אם בחור צעיר (או מבוגר לצורך העניין. פשוט צעיר לוקח אותי לחוויות ראשוניות יותר) יצטרך לבלוע כדור לפני קיום מין עם בחורה – זה נורא! גם הקונדום אף פעם לא הוסיף לסקסיות של העניין, למרות הפרסומות המעולות של חברות קונדומים כאלה ואחרות ועדיין, גבר שצריך לקחת כדור לפני שהוא שוכב עם מישהי/מקיים איתה יחסי מין/ עושה איתה אהבה/מזדיין איתה בשירותים אקראיים – זה באמת סוף העולם.

 

לנשים אולי קשה לתפוס שזה בערך התחום הגברי הבסיסי הכמעט אחרון שנותר, שעושה אותנו גברים. בגיל צעיר אנחנו מגלים את חברינו סתום העין. נגיעה מקרית – והופ הוא עובר לדום, מחשוף שנגלה לרגע מול עינינו – והופ הוא מוכן למסדר המפקד. משם הדרך להבין שעם קצת חומר סיכה ויד ידידותית – אנחנו נגיע למצב שגם אם נהיה ללא נשים בעולם, עדיין נוכל לפרוק את הנשק…כמו שהגברת מיכל אמדורסקי שרה. כן, גם אני שמתי לב שכל התיאורים שלי כאן נופלים לז'רגון צבאי אבל זה לא מקרי. גם בצבא אנחנו חיות אדם. פשוט שם זה נופל למקום שלילי.

 

ובמין זה המקום החיובי. אני יודע שזה לא נשמע פוליטיקלי קורקט אבל אתן רוצות גברים אמתיים במיטה ולא גבר שתגידו לו רגע לפני "מאמי, אתה בולע כדור?" שההמשך בראש של שניכם יהיה בעצם "מאמי אתה בולע כדור שיגרום לקולטנים שלך במוח לשדר לגוף שלך שגם ברגע הקסום והמופלא של האורגזמה שלך לא תצא החוצה ולו טיפה קטנה אחת!!!" . זה פשוט להפיל על הגבר סוג של אימפוטנציה יזומה. מרחק פסיעה מסירוס ממש.

 

אז די. באמת. ואני פונה גם לשוביניסטיות וגם לפמיניסטיות. לשתי הקבוצות אין פה אינטרס. שוביניסטיות גם ככה בהסכמה איתי מעצם העובדה שאני גבר והן נשים ואנחנו מסכימים שלמרות שהרבה דברים טובים קרו עם השחרור הנשי – גם הרבה נזרק לפח. הרבה רומנטיקה והרבה חייתיות בסיסית בין בני אדם. אבל גם פמיניסטיות לדעתי לא רוצות את הכדור הנוראי הזה. שאישה תיתן לגבר את כל האחריות על גופה? על משהו שהוא לא מוחשי כמו קונדום? למה?

תגובות (0)
הוסף תגובה