קמרון דיאז בעד חמוקיים

די מתחילת הקריירה שלה נחשבה קמרון דיאז לאחת השחקניות היותר סימפטיות ונגישות בהוליווד. כבר כמה שנים שהיא מתרוצצת בין רומנים כושלים לראיונות על הרצון שלה בילדים, כשאת כולם היא מלווה בתצלומי פפראצי עם שיער שלא בהכרח מסתדר ועור פנים רווי בחצ'קונים סוררים.

 

עם זאת, אם יש משהו שאי אפשר לקחת ממנה זה את הגוף הבלתי אפשרי שלה. גם בגיל 41 היא נשארה שרירית להפליא (יש שיאמרו מדי) ועם רגליים ארוכות ודקיקות. כעת היא משתפת איך היא שומרת על הגזרה, ואיך שיפרה את עור הפנים הידוע לשמצה שלה, בספר החדש העונה לשם "The body book" (ספר הגוף).

 

"אם אתה זה מה שאתה אוכל אז אני הייתי בוריטו עם אקסטרה גבינה ואקסטרה רוטב ובלי בצל", משתפת הבלונדינית בעברה הסורר. אחרי שלמדה איזה קשר הדוק יש בין התזונה לבריאות, היא מטיפה לעולם בעד הגישה ההוליסטית והמקבלת. וכן, תשכחו מכל הדיאטות המדכאות והזירעונים עליהם נשבעות סלביות כמו גווינת' פאלטרו.

 

כחלק מהשיטה המיוחדת שלה, מציעה דיאז להפסיק לפחד מהרעב ולהתחיל לקבל את הגוף. ומאותה קבלה בדיוק, היא מציעה להתחיל להזין את הגוף בחומרים שמועילים לו ולהתעמל על מנת לשפר את מצב הרוח ולא בשביל ירידה בקילוגרמים.

 

במסגרת קמפיין השיווק של הספר, הוציאה דיאז סרטון מיוחד שבו היא, לשם שינוי, על תקן הצלמת. דיאז קיבצה בסטודיו שלה מעל לארבעים נשים מכל המינים והסוגים, על מנת לשמוע כיצד הן תופסות את הגוף שלהן. אומנם בשלוש הדקות של הסרטון יוצאת דיאז לבבית ואמתית עוד יותר ממה שחשבנו שהיא, אך הכוכבות העיקריות שבו הן דווקא הנשים, שלא מתביישות להגיד שהן אוהבות את הגוף שלהן, גם אם הוא רחוק ממה שדיאז ושאר חברותיה בהוליווד הילס מייצגות.    

 

תגובות (0)
הוסף תגובה