המטרה: לרדת במשקל. הדרך: אין לי מושג

לפני חתונתי, שהתקיימה לפני כחודש, שיניתי הרגלי תזונה ועברתי לאורח חיים בריא יותר כדי לשמור על הבריאות, וכן, גם על הגזרה. זה עבד, אך רק חלקית. תוך שלושה חודשים הצלחתי לרדת בערך 5 קילו, ואני שומרת על הירידה הזאת בהצלחה כבר מספר חודשים, אבל לא מצליחה להתקדם הלאה ולרדת עוד 4 קילו שחסרים לי כדי להגיע למשקל "הנוח" שלי.

 

עוד באון לייף:

·         התירוצים הכי מצחיקים שפוגעים לכם בדיאטה

·         עפרי פרישקולניק: אני כמו בולימית, רק ששכחתי להקיא

·         מפסיקים לנשנש אחרי החגים

 

מה זה משקל "נוח" אתם שואלים? – זה משקל שנוח לי ללכת איתו בביקיני למשל, שנוח לי ללבוש שמלה צמודה מבלי להרגיש שאני צריכה להכניס את הבטן כל הזמן. שנוח לי להיות בגוף שלי בכל פעולה שאני עושה, מבלי להרגיש כבדות.

 

ואני אוהבת אוכל: מלוחים, מתוקים, חמוץ מתוק, ואם הייתי מצליחה לגמרי להבין מה זה הטעם החמישי שהיפנים המציאו, "אומאמי", אני בטוחה שהייתי אוהבת גם אותו. האהבה שלי לאוכל הובילה אותי לעודף משקל קל ממנו אני מנסה להיפטר. שיהיה ברור – אני לא מתכוונת להרעיב את עצמי באופן שאינו בריא, לא שואפת לרדת מתחת ל-BMI של 22-23, אבל כן חושבת שהגיע הזמן להגיע למשקל אליו אני יודעת שאני יכולה להגיע – היי, כבר הייתי בו פעם בחיי כאישה בוגרת, אז אני יכולה לחזור לשם.

 

מסתירה את הקילוגרמים העודפים בעזרת המעיל

 

ובכל זאת אני תקועה בשלב הקילוגרמים האחרונים. אלה שהכי קשה להוריד, אלא שנדבקים אלייך כמו סופר-גלו אחרי חשיפה לאוויר. משום כך, כשאון לייף הציעו לי לנסות את הקפה החדש של עלית, משקה קפה באלאנס, שאמור לסייע לירידה במשקל על ידי יצירת תחושת שובע – הסכמתי. אם הקפה הוא אכן "הדרך הטעימה להפחית את הצורך בנשנושים בין ארוחות" – כפי שהוא מוגדר, זה יכול לסייע.

 

עוד לפני שהסכמתי חיפשתי במדפי הסופר את הקפה כדי לראות מה הוא מכיל, כי אני רוצה לדעת מה אני מכניסה לגוף, ומעולם לא נטלתי למשל כדורי הרזייה עם חומרים עם שמות מוזרים (או בכלל). לאחר שראיתי שמדובר בקפה שנוספו לו סיבים תזונתיים מתירס ומעולש ומוצקי חלב, ללא שום חומרים אחרים, הסכמתי להצטרף לניסוי.

 

 

אז השבוע התחלתי את הניסוי. רשמים ראשוניים – הקפה טעים. כל מי שאוהב קפה נמס יאהב את הקפה הזה ולא ירגיש הבדל בטעם. בימים האחרונים שתיתי את הקפה פעמיים ביום (לפעמים גם 3) ושמתי לב שאכן החשק לנשנוש ירד. קל יותר לשמור על תזונה מאוזנת כשלא רעבים כל הזמן. אני משתדלת לאכול כל 3 שעות בערך (ארוחות גדלות וארוחות ביניים ביניהן), ועד 1,500 קלוריות ביום. עם הקפה החדש קל לי יותר להמתין עד הארוחה הבאה כי אני לא מרגישה רעבה.

 

בשלושת השבועות הקרובים אשתה מדי יום מהקפה, ואחזור מדי שבוע כדי לספר איך מתקדם הניסוי.

 

אחלו לי בהצלחה 🙂

רוצים לדעת עוד על סיבים תזונתיים ותחושת שובע? לחצו כאן

תגובות (0)
הוסף תגובה