הריאליטי השתלט על הטלוויזיה ופגע לי במקצוע

אני פותחת את הטלוויזיה ולא מאמינה למראה עיני, הכל ריאליטי, בכל מקום, בכל רגע, בכל פינה, כולם מנסים לגלות את הכוכב הבא, את השורד הבא, את היפה הבא, ואני יודעת שרבים כמוני מאסו בתכנים המשודרים לנו מדי ערב אבל אצלי זה נוגע בנקודה אחרת לגמרי, אין לי מקצוע!

 

עוד באון לייף

 

האודישנים הולכים ומתמעטים מדי שנה, סדרות האיכות הולכות ואוזלות, תקציבי הפרסומות הולכים ונעלמים, אז בשביל מה בכלל אני נלחמת לחזור לעצמי ולטייפקאסט המוכר שלי? למה אני מענה את עצמי אם אין זה תפקיד נחשק באופק?

 

4 הכללים שלי לירידה בדיאטה

אחרי שבועיים וחצי ו-2.5 קילוגרמים פחות, חני פיינשטיין מגלה את הסוד לירידה קלה במשקל.

בלוג מיוחד – לחצו

נכון, אני מנסה לשמור על עצמי בשביל בן זוגי, בשביל ילדיי ובעיקר בשביל עצמי כדאי שארגיש ואראה במיטבי, אבל זאת הפעם הראשונה בחיי שאין לי יעד, אין לי מטרה, אני עושה את הדיאטה יחד עם מירי בלקין ומיישמת אותה בקפידה אבל בשבועיים האחרונים אני תקועה. ככל שהזמן עובר, אני מבינה יותר ויותר את רוע המצב וכך אני מפשלת יותר. כל שיחה עם הסוכנת שלי מתחילה ונגמרת ב"אין שום דבר חדש", "אין שום דבר מתאים", אני נחלשת, זה מוציא ממני את כל האוויר.

 

אני מרגישה קצת כמו כלה שמתכוננת ליום חתונתה וככל שהזמן עובר היא מגלה שהאולם בשיפוצים, שהקייטרינג פשט את הרגל ושמעצב השמלות עזב את הארץ. זה כמובן הרבה יותר מורכב מזה, הרבה יותר מורכב מדיאטות וכושר גופני.

 

המקצוע שבחרתי לעצמי או יותר נכון בחר אותי, בניגוד לכמעט כל המקצועות בעולם, מה שעשיתי עד עכשיו לא נזקף לזכותי, כל תפקיד שעשיתי לא בהכרח יעלה אותי בסולם הדרגות ולהיפך, אני מרגישה בכל פעם מחדש אצטרך להתחיל מאפס, ממש כמו כל שחקנית מתחילה.

 

אם הייתי לומדת משפטים לפני עשר שנים, סביר להניח שהיה לי היום משרד משלי, או איזה משרה נחשקת במשרד נחשב. כל זה לא רלוונטי לנו, השחקנים, העבודה שלנו תלויה בכל כך הרבה גורמים שהכישרון, המקצועיות והרצון נדחקים הרבה פעמים הצידה.

 

קיים פער עצום במקצוע בין התהליך הפנימי שאתה עובר עם עצמך לבין התחזוקה החיצונית הבלתי פוסקת. איך זה הולך ביחד? העבודה הפנימית בנוסף לעבודה החיצונית, כל פעם מחדש קשה לי והחיבור בין העמוק מול השטוח, הפנים מול החוץ לא ברורים לי.

ובכל זאת, אני שם. אני זוכרת שדווקא אחרי לידת בתי הבכורה האודישנים לא הפסיקו לזרום ובמקביל חזרתי לגזרה שלי. אולי זה בגלל שהייתה לי מטרה: לטרוף את העולם, להצליח, לעלות דרגה בקריירה שלי. היום המצב שונה לחלוטין, יש עדיין כמה דברים איכותיים שמשודרים מדי פעם אבל המסה המרכזית בטלוויזיה שלנו היא ללא ספק תוכניות ריאליטי.

 

וכך, אני מוצאת את עצמי  לראשונה בחיי במקום שרוצה לגלות מי אני מחדש ובשביל מי? בשבילי אני רוצה לאהוב את עצמי מחדש בלי שום יעד. זה קשה ולא מובן מאליו, בטח לא כשמה שמפריד ביני ובין האושר הם בסך הכל חמישה קילוגרמים. אבל אלו חמישה ק"ג שמסרבים להיפרד ממני והופכים את התהליך לארוך ומתסכל.

 

אחד הדברים שלמדתי בבית ספר למשחק הוא להכין את עצמך תמיד לתפקיד הבא שיבוא, שהכלי תמיד יהיה מכוון, שבכל רגע תוכל להיכנס לנעלי הדמות הזאת והזאת.

אני כרגע עובדת על עצמי להיכנס לדמות שלי, לדמות של עופרי פרישקולניק- אלדד, רעיה ואם לשניים, לאהוב את עצמי בכל רגע ורגע. פשוט לקום כל בוקר ולאהוב את מה שאני רואה ואם במקרה, על הדרך תבוא איזושהיא הצעה מעניינת, אני אהיה מוכנה גם אליה.
 

תגובות (0)
הוסף תגובה