אשטון קוצ'ר: אני מרגיש כמו נוכל

משהו עובר על אשטון קוצ'ר. השחקן שהיה ידוע כבדרן וכבעל הצעיר של דמי מור, עשה השנה שינוי של 180 מעלות כשהחל להיחשב גם כאיש עסקים לגיטימי בזכות שלל סטארט-אפים מצליחים, וכשחקן אופי שזכה להיכנס לנעליו של סטיב ג'ובס ממציא "אפל". בנוסף הוא מתחזק זוגיות עם הקולגה משכבר מילה קוניס, ויחד הם נוהגים להיתפס בעדשות הפפראצי בלבוש קזו'אל (שזו מילה אחרת למוזנח) ופוזות נונשלנטיות.

 

אך אין ספק שהשיא לכל המהפך הזה הגיע בטקס בחירת הילדים האחרון, שם עלה קוצ'ר לבמה על מנת לקבל פרס, ובמקום נאום זכיה רגיל וסכריני הוא הביא משהו אחר לגמרי.

"אני מרגיש כמו נוכל", שיתף קוצ'ר. "השם שלי הוא בכלל לא אשטון. אשטון הוא השם האמצעי שלי. השם הפרטי שלי הוא כריס והוא תמיד היה. הוא הוחלף כשהייתי בן 19 והתחלתי להיות שחקן. אבל למדתי כמה דברים מדהימים כשהייתי כריס ואני מעוניין לחלוק את הדברים האלו אתכם".

 

כך פתח כריס/אשטון את נאומו. בהמשך דיבר לא רק על הצביעות של הוליווד, אלא גם על הדרך שבה מצליחים בחיים, שהיא שונה מאוד ממה שבדרך כלל כוכבים מנסים להציג, ועל הסוד לסקסיות בעיניו. "הדבר הכי סקסי בעולם זה להיות חכם", אמר אחד מהסקסיים בעולם. "ולהיות מתחשב. ולהיות אדיב. וכל השאר זה שטויות, אני מבטיח לכם. זה רק שטויות שמנסים למכור לכם כדי שתרגישו פחות טובים".

 

את כל זה אמר אשטון עם דמעות בעיניו, ולכן אין פלא שהקהל באולם, כמו גם ברשת, התרגש גם כן. המסרים שלו אכן נשמעים חתרניים יחסית לכוכב הוליוודי, שעד כה שימר את הילת הפרסום שלו באדיקות.

 

אך לא אחת כמו הוליווד תישאר חייבת. מהר מאוד החלו להישמע קולות הקוראים נגד קוצ'ר ונאומו. בין השאר טענו כי הוא הביא מסרים קפיטליסטיים שלא עולים בקנה אחד עם תמיכתו באובמה, וכן שכל הנאום נועד בכלל על מנת לקדם את סרטו החדש.

 

אנחנו דווקא נוטים להאמין לכנות של קוצ'ר, שמגיע בטיימיג טוב יחד עם עוד כוכבים הוליוודים שיוצאים נגד התעשייה הנוצצת. ביניהם ניתן למנות את ג'ניפר לורנס, ששוב ושוב יוצאת נגד שלטון הרזון, וכן אוון ריצ'ל ווד, שהתמרמרה על הצביעות בקולנוע ככל שזה נוגע למיניות האישה. 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה