איך הפכה צעירה שמנמנה לסמל לחיים בריאים

מה אפשר להספיק ב-100 ימים? תלוי את מי שואלים. אם תשאלו אותנו, נגלה לכם שאפשר לראות את כל העונות של "סקס והעיר הגדולה" ברצף. לעומת זאת, אם תשאלו את לקישה שורן מסן פרנסיסקו, היא תגיד לכם שאפשר לשנות את כל החיים.

 

עד לפני 100 ימים היתה לקישה צעירה ששוקלת 158 קילוגרמים. מלבד לתופעות הנלוות לעודף משקל, כמו הרגשה פיזית לא טובה וקושי במציאת בגדים, היא סבלה גם מדימוי עצמי נמוך ומדיכאון. אבל אז היא החליטה לעשות מעשה: להתחייב ללכת לחדר הכושר במשך 100 ימים רצופים, לא משנה מה. על הדרך היא ביקשה גם למצוא את עצמה מחדש.

 

"תמיד חשבתי על עצמי כמישהי לא מושכת, שלא מתאימה להתחתן", היא מספרת בסרטון שהעלתה כדי לתעד את השינוי שעבר עליה. "אני רוצה שתראו איך אדם משנה את כל החיים שלו".  

 

ואכן, הסרטון מתעד את האימונים שלה, שנמשכו גם בימים גשומים וקרים. ועם הימים שחולפים, רואים את לקישה לא רק מודדת בגדים במידות קטנות יותר, אלא לראשונה מחייכת חיוכים אמתיים, עם ברק בעיניים ואושר שקורן החוצה. לכן אין פלא שהסרטון הפך ללהיט ברשת, המשמש השראה לא רק עבור אנשים הזקוקים לתמריץ לקום מהספה, אלא גם כאלו הרוצים לקחת שליטה ואחריות על חייהם, על מנת לעשות אותם טובים יותר.  

 

תגובות (0)
הוסף תגובה